Kangana Ranaut Bollywood Mafyalarına Laf SokuyorKangana Ranaut, Bollywood ünlülerine ve filmlerine saldırma fırsatını asla kaçırmıyor (konuş kız bize de ekmek çıkıyor). Twitter'a döndüğünden beri, iyi olduğu şeyi yapmaya, yani tartışma yaratmaya geri döndü. Son zamanlarda, Manikarnika aktrisi, Bollywood ödüllerini büyük bir sahtelik olarak nitelendirirken kimilerini alt ettiği için haberlerde yer aldı. Kangana, şimdi son tweet'lerinde Tiger Shroff, Amitabh Bachchan ve Kriti Sanon'un başrol oyuncusu olduğu Ganapath'a 20 Ekim'de gişede Emergency filmiyle çatıştığı için bir saldırı başlattı.
Daha önce, Twitter'da hayranlarla bir etkileşim sırasında Kangana, Twitter'daki #AskKangana oturumu sırasında Hrithik Roshan ve Diljit Dosanjh'ı eleştirirken de görülmüştü. 
Bir süre önce Kangana Ranaut, Ganapath yapımcılarına yaklaşan filmi Emergency ile aynı gün yayınlamaları için Twitter'a gitti. Oyuncu, attığı bir dizi tweet ile film takvimini kontrol ettikten sonra filmi 20 Ekim'de vizyona sokmaya karar verdiklerini belirtti. Ancak daha sonra Ganapath yapımcıları, Eylül, Kasım ve Aralık aylarının bu konuda özgür olmasına rağmen filmi aynı gün yayınlamaya karar verdiler.
Kangana Ranaut şöyle yazdı: "Emergency için ben bir tarih ararken, 20 Ekim'de sıfırladığım post prodüksiyon zaman çizelgelerime dayanarak, muhtemelen Hint endüstrisinin yaşadığı aksilikler nedeniyle bu yıl film takviminin oldukça boş olduğunu gördüm. Bhushan Kumar filmini 20 Ekim'de duyurdu, Ekim'in tamamı, yani Kasım, Aralık ve hatta Eylül boş ama bugün Amitabh Bachchan ve Tiger Shroff 20 Ekim'deki iddialı projelerini duyurdular. Ha ha ha, Bollywood mafyasında panik havaları olduğunu düşünüyorum.'' diyor. He, senin filmin ne zaman yayınlanırsa onlar da filmlerini yayınlamayı beklediler.
''Şimdi film için çıkış tarihini sadece bir ay önceden fragmanla birlikte duyuracağım.'' diye ekledi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?