Karan Johar'ın Aşık Olduğu İlk ve Tek Kadın! Hayır Kajol Değil!

Film yapımcısı Karan Johar, Bollywood'da hakkında en çok konuşulan ünlülerden biridir. Tartışmalı programı veya filmleri olsun, Karan manşet olmayı asla kaçırmaz. Bununla birlikte, hayranlarının en çok ilgilendiği şeyse aşk hayatıdır. Cinselliği konusunda açık olmasına rağmen (eşcinsel olduğu biliniyor), Karan Johar bir keresinde Twinkle Khanna'ya aşık olduğunu açıklamıştı.
Bilmeyenler için, Karan ve Twinkle çocukluktan beri arkadaşlar. İkisi aynı yatılı okula bile gittiler ve o zamandan beri büyük bir bağ paylaştılar.
Karan Johar, başkalarının aşk hayatları hakkında konuşmakla ne kadar ilgilense de kendi hayatı hakkında pek bir ketum davranıyor. Ancak, bir keresinde Twinkle Khanna'ya olan aşkını açıkça itiraf etti ve onun aşık olduğu ilk ve tek kadın olduğunu ekledi. İnsan Kajol ismini duymayı bekliyor aslında.
News18'e göre Twinkle Khanna'nın 2015 yılında Mrs Funnybones adlı kitabının lansmanı sırasında Karan Johar, Badshaah aktrisini övmek için sahne aldı. Twinkle'a olan aşkını itiraf eden Karan, "Hayatının tarihinde o kadar önemli bir rol oynamış ki, hayatımda ilk ve tek kez bir kadın olarak beni kendisine aşık etme gibi ender bir ayrıcalığa sahip." dedi.
Ancak yapımcı daha sonra Koffee With Karan adlı programında bir süre Twinkle Khanna'yı sevdiğini 'düşündüğünü' söyledi.
2015 etkinliği sırasında Karan Johar ayrıca Tina'nın Kuch Kuch Hota Hai'deki rolünü Twinkle'a teklif ettiğini ancak Tina'nın bunu reddederek kalbini kırdığını açıkladı.
Twinkle Khanna, Bollywood'daki ilk çıkışını 1995 yapımı Barsaat filmiyle yaptı. Hintçe filmlerde çeşitli roller oynamaya devam etti ve 2001'de Akshay Kumar ile evlendikten sonra oyunculuğa veda etti. Khanna şimdi bir yazar, film yapımcısı ve köşe yazarı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?