Kartik Aaryan Don 3'te Mi Oynayacak?

Kariyerindeki başarısının tadını çıkaran Kartik Aaryan, manşetlerde yer alıyor. Oyuncu, Hera Pheri 3'te Akshay Kumar'ın yerini alacağı haberini paylaştıktan sonra, Don 3'te Shah Rukh Khan'ın yerini aldığı bildirildiğinde bir kez daha manşetlere çıkıyor.

İnternet bir sürü sahte hikayeyle dolu. Kimin kiminle çıkacağından kimin sevgilisiyle nişanlanacağına kadar, çoğu zaman kısa sürede viral olan haberlerle karşılaşıyoruz. İnternette dolaşan böyle bir hikaye, Kartik Aaryan'ın Don 3'te başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacağını gösteriyor. Tabii hepsi birer spekülasyon.
Son zamanlarda, sıkı bir Shah Rukh Khan hayranı olduğunu iddia eden bir Twitter kullanıcısı hesabına girdi ve Kartik Aaryan'ın Don 3 yapımcıları hakkındaki görüşmelerde olduğunu yazdı. Bu, üçüncü filmde bir Don olarak artık SRK olmadığı anlamına mı geliyor? Tweet, ''Her şey yolunda giderse o zaman Süperstar #KartikAaryan #Don3'e liderlik ediyor. Görüşmeler başladı! Bu olursa gişede o zaman Tsunami kesin!'' yazdı.
Sadece halk değil, biz bile bunların sadece söylenti olduğunu düşünüyoruz ve bunda hiçbir gerçeklik yok. Film bir süredir tartışılıyor ve hayranlar Don 3 güncellemelerini sabırsızlıkla bekliyorlar. Daha önce de Kartik'in Hera Pheri 3'te Akki'nin yerini alacağı söylentileri de doğru çıkmamıştı. Kısa süre sonra yeni bir karakter olarak tanıtılacağı ancak Raju'nun yerine geçemeyeceği bildirildi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?