Kiara Advani'nin Kardeşi Düğün Hakkında Ufak Bir Detay Veriyor!

İlişkileri hakkında birçok spekülasyondan sonra, Shershaah rol arkadaşları Sidharth Malhotra ve Kiara Advani evlenmeye hazır. Kiara, düğün şenliklerinden önce cumartesi öğleden sonra Rajasthan, Jaisalmer'deki Suryagarh Sarayı'na ulaştı. Tasarımcı Manish Malhotra ona katıldı. Hazırlık tüm hızıyla devam ederken, birkaç önemli kişinin katılması bekleniyor.
Güncellemeler arasında Bollywood Hungama, Kiara Advani'nin erkek kardeşi Mishaal Advani'nin çift için özel bir şarkı söylemeye hazır olduğunu öğrendi. ''Kiara'nın kardeşi Mishaal ile çok yakın olduğu bilindiği için, Mishaal, Shershaah çifti için bir şarkı yaptı. Sangeet töreninde sahne alacak.'' Bir rapçi, besteci ve müzik yapımcısı olan Mishaal, Kasım 2022'de ilk parçası 'Know My Name'i yayınladı.
Cumartesi sabahı Kiara, Mumbai'nin Kalina havaalanında fotoğrafçılara el sallarken magazincilere gülümsedi. Ona ailesi eşlik etti. Rajasthan'da Manish Malhotra ile görüldü. Bu haftanın başlarında, raporlar, Suryagarh Sarayı'nın devasa mülkünün gecelik 1.10.500 Rs'ye mal olan süitler ve havelilere sahip olduğunu ortaya çıkardı. En ucuz odanın fiyatları gecelik 20.000 Rs'den başlıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?