Kriti Sanon ve Prabhas Bir İlişki İçinde Mi?

Bollywood ünlüleri sadece profesyonel yaşamları değil, aynı zamanda aşk hayatları da dahil olmak üzere özel yaşamları hakkında da gündemden düşmüyor. Son zamanlarda, halkın bir kısmı Adipurush yıldızları Kriti Sanon ve Prabhas'ın birlikte olduğunu düşünüyor. Kriti flört söylentilerini reddederken, aşkları hakkında spekülasyon yapan raporlar genellikle trend oluyor. Son zamanlarda, Kriti ve Prabhas'ın nişanlanmayı planladıkları bildirilmişti.
Raporlar hayranların kafasını karıştırırken, Prabhas'ın ekibi son noktayı koydu. ETime tarafından hazırlanan bir rapora göre, Güney yıldızının ekibi spekülasyonları bozdu. Rapor, yakın bir arkadaşın ''Prabhas ve Kriti sadece arkadaşlar. Nişanlandıklarına dair haberler doğru değil.'' dediğini aktardı.
Bilmeyenler için, ikilinin ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımaya karar verdiği ve sonunda nişan söylentilerine yol açtığı söylenmişti. Prabhas ve Kriti'nin önümüzdeki hafta Maldivler'de nişanlanacağı bildirildi. Maşallah maşallah, yerleri bile belli. 
Profesyonel cepheye gelelim. Kriti, şu sıralar Kartik Aaryan'la birlikte çekeceği Shehzada adlı filminin tanıtımlarıyla meşgul. Allu Arjun'un başrol oyuncusu Ala Vaikunthapurramuloo'nun resmi bir yeniden yapımı olan Rohit Dhawan yönetmenliğinin 17 Şubat'ta vizyona girmesi planlanıyor. Öte yandan Prabhas, en son Pooja Hegde'nin karşısındaki Radhe Shyam'da görüldü.
İlk ortak çalışmaları Adipurush hakkında konuşmamız gerekirse; Om Raut tarafından yönetiliyor ve aynı zamanda Saif Ali Khan da yer alıyor. T-Series bayrağı altında üretilen yeni mitolojik filmin 16 Haziran 2023'te sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?