Küresel Projenin Dev Yıldızı!

Bir Banijay şirketi olan Endemol Shine India ve Black Knight Films, senaryosu Danimarka/İsveççe olan popüler dizi Bron/Broen'i (Köprü) uyarlayacaklarını duyurdu. Tamamen yeni orijinal Hintçe baskısında, aynı zamanda Black Knight Films bayrağı altında projenin ortak yapımcılığını üstlenecek olan Saif Ali Khan rol alacak. Farkında mısınız, bizim Bollywood son zamanlarda kendini iyice aştı.
The Bridge konsepti, sınırlar dünyasında yaşamaya alışmış küresel bir izleyici tarafından anlaşılabileceği ve beğenilebileceği için evrensel bir çekiciliğe sahip. Gösteri, iki ülke tarafından paylaşılan bir sınırda bulunan bir cesetle açılıyor - vücudun yarısı bir ülkede, diğer yarısı diğerinde yatıyor. Bu keşif, iki bölgenin polis güçleri tarafından ortak bir soruşturmaya yol açar ve her iki taraftan dedektifleri suçu çözmek için birlikte çalışmaya zorlar. Konuya bak.
The Bridge'in benzersiz küresel önermesi, ABD/Meksika, BK/Fransa, Almanya/Avusturya, Singapur/Malezya ve Rusya/Estonya uluslararası sınırlarının ötesinde birçok dilde uyarlanmasına yol açtı.
''The Bridge'in senaryosu, dünyanın herhangi bir yerinde oturan izleyiciler tarafından tanınan ve beğenilen bir dili konuştuğu için güçlü. Endemol Shine India CEO'su Rishi Negi, 'Bu, dizinin temel dayanağı kullanılarak belirgin bir şekilde yerel hale getirilebilecek küresel bir hikaye ve Hintli izleyiciyi büyülemek için bu gösterinin büyüsünü yeniden yaratmayı dört gözle bekliyoruz' '' dedi.
Saif, “Bir aktör ve yapımcı olarak bu, insanın beklediği türünün tek örneği bir fırsat. Bu, tüm dünyada uyarlanan ve coğrafyaları ne olursa olsun izleyiciler tarafından sevilen bir hikaye, yani evet, Black Knight Films ekibim ve ben – Kunjal Punamiya (CEO/ortak yapımcı) ve Pavan Kriplani (Yaratıcı Yapımcı/ortak) -yapımcı) bu projeyle ilişkilendirilmekten ve onu hayata geçirmekten büyük heyecan duyuyor.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?