Marvel'in Sesli Podcast'inde Kareena Kapoor Khan Rüzgarı!

Marvel Entertainment ve Audible, Hintçe bir Audible Orijinal podcast dizisi olan Marvel's Wastelanders'ın yıldızlarla dolu kadrosunu duyurdu. Marvel'ın sevilen sesli dizisi Marvel's Wastelanders'tan uyarlanan seri, Marvel'ın Süper Kötülerinin 30 yıldan fazla bir süredir iktidarda olduğu kıyamet sonrası bir gelecekte düzeni ve adaleti yeniden kazanmak için savaşan dünyanın en ikonik ve sevilen kahramanlarını konu alıyor. Popüler İngiliz dizisine dayanan yeni Hintçe uyarlaması, Kara Dul rolünü üstlenen Kareena Kapoor Khan da dahil olmak üzere birçok önde gelen Hint aktörle zengin tasarlanmış, tamamen sürükleyici sesli eğlence deneyimleri sunacak. Bir önceki haberimizde eşinin de dahil olduğunu paylaşmıştık.
Cuma günkü basın toplantısında Kareena Kapoor Khan, ''Aslında bu karakteri düşünüyorum, daha çok okuduğumda, siz bana senaryoyu gönderdiğinizde, 'Artık neden oynamamı istediklerini biliyorum' kafasındaydım. Bence Black Widow her zaman şiddetli, güçlü ve zeki olmuştur. Manipülatif demezdim ama ne zaman hamle yapacağını bildiğini söyleyebilirim. Çok şiddetliydi.Umarım sesim aracılığıyla harika ve gerçekten ikonik karaktere kendi dokunuşumu katabilirim.'' diyor.
Saif Ali Khan, Jaideep Ahlawat, Sharad Kelkar, Ashish Vidhyarthi, Vrajesh Hirjee, Masaba Gupta, Mithila Palkar, Sushant Digvikr, Prajakta Koli, Yashaswini Dayama ve Anangsha Biswas, altı sezonluk sesli destansı dizinin güçlü kadrosuna katılıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?