Marvel'ın Sesli Podcast'inde Saif Ali Khan Rüzgarı!

Perşembe günü Audible, yaklaşan Hintçe Audible Original podcast serisi Marvel's Wastelanders'ı duyurdu. Yeni Hintçe dizisi, 2023 ve 2024 boyunca Audible'a özel olarak prömiyer yapacak ve ikonik Marvel Süper Kahramanları rollerinde birçok önde gelen Hint aktörle zengince tasarlanmış, tamamen sürükleyici sesli eğlence deneyimleri sunacak.
Serinin ilk bölümü olan Marvel's Wastelanders: Star-Lord, 28 Haziran 2023'te Audible'a özel olarak yayınlanacak. Marvel's Wastelanders: Star-Lord için bir araya getirilen olağanüstü oyuncu kadrosunda Peter Quill rolünde Saif Ali Khan, Rocket rolünde Vrajesh Hirjee, Cora rolünde Sushant Divgikr, Koleksiyoncu rolünde Anangsha Biswas, Emma Frost rolünde Maninee De ve Avcı Kraven rolünde Harjeet Walia var. 10 bölümlük senaryolu podcast, yayınlandığı gün tüm bölümlerle birlikte ücretsiz olarak sunulacak.
Star Lord olarak da bilinen Peter Quill karakterini oynamaktan bahseden Saif Ali Khan, yakın zamanda Marvel podcast'inin yıldız kadrosuyla düzenlenen bir basın toplantısında konuyu açtı. Ne kadar farklı bir şey.
Marvel's Wastelanders serisinin Hawkeye, Black Widow, Wolverine, Doom ve Marvel's Wastelanders'ı içerecek sonraki kısımlarının oyuncu kadrosu ve prömiyer tarihleriyle ilgili daha fazla ayrıntı daha sonraki bir tarihte yayınlanacak. Altı sezonluk sesli destan, ilk olarak Haziran 2021'de İngilizce bir dizi olarak piyasaya sürüldü; bu, hikayenin özel Hintçe baskısının prömiyeridir.
Audible'ın Baş Marka ve Uluslararası Sorumlusu Susan Jurevics, "Audible'da, hayal gücünün harika bir hikayeyi unutulmaz bir deneyime dönüştürebileceğine inanıyoruz. Marvel Evreninden bu inanılmaz hikayeleri tamamen yeni, yerel dilde sesli eğlence etkinlikleri olarak yeniden tasarlamak için Marvel ve dünyanın en yetenekli sanatçılarından bazılarıyla işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz." dedi.
Marvel Entertainment İş Geliştirme ve Yeni Girişimlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Daniel Fink, "Son iki yılda, Marvel's Wastelanders sesli destanının İngilizce versiyonu aksiyon, mizah ve sevilen Marvel karakterlerini gerçekten sürükleyici bir ortamda hayranlara ulaştırdı. Seriye hayranların tepkisi şimdiye kadar inanılmazdı ve ilk sesli geçiş etkinliğimiz olarak, Marvel'in birbirine bağlı hikaye anlatımı geleneğini dünya çapında daha fazla dinleyiciye ve hayrana ulaştırmak için Audible ile çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz." diyor.
Audible, Marvel's Wastelanders: Star-Lord'u ve serinin beş ek sezonunu aynı anda Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Japonca sürümlerinde yayınlayacak. Her biri son teknoloji ses tasarımına ve başrollerde seçkin bir yerel dil kadrosuna sahip olacak.
Marvel's Wastelanders: Star-Lord, Kötülerin sonunda kazandığı ve Kahramanların kötü bir anıdan başka bir şey olmadığı Marvel Evreninin gölgeli bir alternatif geleceğinde geçiyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?