Meğer Aishwarya Rai Bachchan Bu Durumdan Rahatsız Oluyormuş!

Aishwarya Rai Bachchan, yalnızca Hindistan'da değil, tüm dünyada en popüler ünlülerden biri. 1994'te Dünya Güzeli seçildi ve 1966'da Reita Faria'dan sonra bu unvanı kazanan ikinci Hintli kadın oldu. Eski güzellik kraliçesinin, yarışmanın kendisini 'rahatsız' eden bazı yönlerinden bahsettiğini biliyor muydunuz? Modelim, modelim ammaa benim de rahatsızlıklarım var demiş yani.

2017'den bir basın toplantısında oyuncu, yarışmanın bikini turu hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Organizatörleriyle yarışmayı tamamen ortadan kaldırmayı tartıştığını da sözlerine ekledi.
Eski bir videoda Aishwarya Rai Bachchan'ın şöyle dediği duyuluyor: "Aslında, 1994'te, benim yarışmamdan sonra, o yıl söylediğim gibi o turu iptal ettiler çünkü doğal olarak bazılarımız, yani halkımız için pek rahat değildi. Sadece kendim için konuşmuyordum, ama gerçekten bikini turunun gerekli olmadığı ülkelerdeki birçok kız için konuşuyordum... mayo, sosyal teşhir açısından doğal bir yaşam biçimi değil.'' diyor.
Miss World organizasyonu, yalnızca fiziksel güzellikten ziyade 'beyin ve kişiliğe' yapılan vurguyu korumak için sonunda 2014 yılında bikini turunu yarışmadan kaldırmaya karar verdi. Miss World başkanı Julia Morley, Elle Magazine'e, "Bikinili kadınların bir aşağı bir yukarı yürümelerini görmek zorunda değilim. Kadına da ayrıca bir şey kazandırmaz. Bize de, elbette.'' dedi.
Filmlerine gelirsek, Aishwarya Rai Bachchan en son Tamil filmi Ponniyin Selvan-1'de orijinal yönetmeni Mani Ratnam ile yeniden bir araya geldi. Tarihi dramada Kraliçe Nandini ve Mandakini'yi aynı anda canlandırıyor. 28 Nisan 2023 tarihinde serinin ilk filminin devamı olan Ponniyin Selvan 2 vizyona girecek. 

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?