Rajkumar Hirani Shah Rukh Khan'ı Övüyor!

Rajkumar Hirani, tartışmasız şu anda Bollywood'un en büyük yönetmeni. Şimdiye kadar hepsi büyük başarılar elde eden ve hatırlanma değeri çok yüksek olan beş film yaptı. Sonuç olarak, yaklaşan filmi Dunki'den beklentiler de çok büyük. Ayrıca, bildiğiniz üzere filmde Shah Rukh Khan var.

Rajkumar Hirani nadiren röportaj verir ve çoğunlukla filminin gösterime girdiği sıralarda medyaya konuşur. Sonuç olarak, yakın zamanda India Today'e Dunki hakkında konuşması sürpriz oldu. Bu sohbette Shah Rukh Khan'a olan sevgisini ve çalışma ahlakını dile getirdi.
Rajkumar Hirani, Shah Rukh'un hazırlık sürecinden etkilendiğini ve oyuncunun evinden bir sahnenin videolarını çekip ona göndereceğini açıkladı. Rajkumar, "Bunu nasıl yapacağına dair 15 yol olacak. Sete gitmeden önce ne yapacağını biliyorum. Bazen bir çekim için iki gün ayırdım ve o iki saatte bitiriyor.''  dedi. Ayrıca dile hakim olduğu için onu övdü.
Shah Rukh Khan'ın sabah erken kalkan biri olmadığı yaygın bir bilgidir. Bu nedenle Rajkumar Hirani, çekim için sabah 7:00'de geldiğini görünce çok şaşırdığını söyledi. Ayrıca Shah Rukh'un yönetmenin erken uyuduğunu bildiğini ve bu nedenle onu gece geç saatlerde aramamasını sağladığını söyledi. 
Shah Rukh Khan'ın Rajkumar Hirani'nin övdüğü bir başka yönü de "Bir noktaya değinmesi gerekiyorsa, bunu incelikle yapıyor. Düşünce sürecini rahatsız ediyormuş gibi görünmek istemiyor.'' diyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?