Ranbir Kapoor Katı Önlemler Alacak!

Alia Bhatt, bir önceki hikayemizde belirttiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde kişisel alanından fotoğrafların sosyal medyaya sızdırılmasıyla çok beklenmedik bir kargaşa yaşadı. Aktris, komşu terastan fotoğraflarının çekilmesi için fotoğrafçılar tuttuğu ve bunları platformlarında paylaştığı iddia edilen bir haber portalına seslendi. Panjurları fark ettiğinde balkonunda oturuyordu. Oyuncu ve eşi Ranbir Kapoor çok sinirli ve katı önlemler almayı planlıyor. 
Alia, medya portalını eleştirmek için Instagram hikayelerini kullandıktan sonra, birçok ünlü onu desteklemek için öne çıktı. Janhvi Kapoor ve Anushka Sharma, korkunç deneyimlerini medya eviyle paylaştı. Öte yandan Arjun Kapoor, Shaheen Bhatt, Karan Johar, Swara Bhasker ve Soni Razdan da Mumbai Polisini etiketledi ve onlardan sıkı önlem almalarını istedi. Aktris şu anda yetkililerle temas halinde ve bir sonraki adımını planlıyor.
Bollywood Life'ın son raporuna göre Ranbir Kapoor, Alia Bhatt'ın Instagram hikayesi aracılığıyla neler olduğunu da öğrendi. Oyuncu, Tu Jhooti Main Makkaar'ın tanıtımı ve Animal filmi dolayısıyla çekimler için uzaktaydı ama şimdi şehre geri döndü ve gerekli adımları atacak. Başlangıçta, oyuncunun gelecekte bu tür mahremiyet ihlallerinden kaçınmak için güvenliği güçlendirmeye karar verdiği bildirildi.
Rapor, Ranbir Kapoor'un ailesi hakkında son derece korumacı olduğunu ve kendisi ve Alia Bhatt'ın magazincileri davet etmesine ve onlara kızlarının resmini kişisel olarak göstermesine rağmen medya portalının böyle bir adım atmasına çok üzüldüğünü ekliyor. O sadece Raha'nın herhangi bir normal çocuğun yaşayacağı gibi bir hayat yaşamasını istiyor ve gelecekte bunun olmamasını sağlamak için harekete geçecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?