Ranbir Kapoor Pakistan Filmlerinde Çalışır Mıydı?

Ranbir Kapoor şu anda uzaklarda ve yaklaşan romantik komedi filmi Tu Jhoothi Main Makkaar'ı tanıtıyor. Kadın başrolde Shraddha Kapoor'un oynadığı film, Luv Ranjan tarafından yönetildi ve bu Holi hafta sonu, yani 8 Mart 2023'te sinemalarda gösterime girecek. Doğum günümden bir gün önce. Hiç canım, belirteyim dedim.
Punjab, Chandigarh'da filmin pazarlamasına başlayan oyuncu, orada bulunan medya tarafından bir dizi soruyla karşı karşıya kaldı. Bu sorulardan biri, sınırın ötesindeki filmlerde, yani Pakistan filmlerinde çalışmaya açık olup olmamasıydı. 
Bir sonraki Tu Jhoothi Main Makkaar'ı tanıtmak için Chandigarh'da yakın zamanda yapılan bir basın toplantısında, Ranbir Kapoor'a Pakistan filmleri yapmaya açık olmaya dair açıklaması soruldu. Soruyu yanıtlayan 'Rockstar' aktörü, "Sanırım siz benim ifademi biraz yanlış yorumluyorsunuz. Bir film festivaline gitmiştim ve pek çok Pakistanlı film yapımcısı bana şu soruyu soruyordu, 'İyi bir konunuz olursa yapar mıydınız?' Ama benim için film filmdir, sanat sanattır. Ae Dil Hai Mushkil'de Fawad Khan ile çalıştım. Pakistan'dan birçok sanatçı tanıdım. Rahat Fateh Ali Khan ve Atif Aslam, Hint sinemasına katkıda bulunan harika şarkıcılar. Yani sinema sinemadır. Sinemanın sınır tanıdığını düşünmüyorum. Ancak tabi ki sanata saygı duymak zorundasınız ama aynı zamanda sanat ülkenizden de büyük değil. Bu nedenle, ülkenizle arası iyi olmayan herkes söz konusu olduğunda, birinci önceliğiniz her zaman sizin ülkeniz olacaktır.'' Ben mantıklı buldum.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?