Rani Mukerji İlk Defa Şarkıcı Oluyor!

Yetenekli oyuncu Rani Mukerji, yakında çıkacak olan filmi Mrs Chatterjee Vs Norway'in vizyona girmesi için hazırlanıyor. Afişler, özellikle son afişteki 'Çocuklarınız başka bir ülkede elinizden alınsa ne yapardınız?' sloganı izleyenlerin ilgisini çekti. Filmin fragmanı bugün yani 23 Şubat'ta yayınlanacak ve Bollywood Hungama filmle ilgili bazı ilginç bilgilere ulaştı.
Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: ''Mrs Chatterjee Vs Norway Rani Mukerji için özel bir film çünkü ilk kez burada şarkıcı oluyor. Filmde duygulu bir besteyi kendisi seslendirdi ve bu, filmin öne çıkanlarından biri olacak. Şarkının Hintçe ve Bengalce karışımı var.''
Bu, Rani Mukerji'nin bir filmde oynatma şarkıcısı olarak ilk kez karşımıza çıkacağını gösteriyor. Kaynak ayrıca, "Mrs Chatterjee Vs Norway inanılmaz ve ilham verici bir hikaye anlattığı için Rani Mukerji'nin kalbine çok yakın. Bu nedenle, bir şarkıya sesini ödünç verme fırsatı karşısına çıktığında, bu filme %100'den fazlasını vermek istediği için bunu yapmaya karar verdi.'' Kalbini koymuş resmen.
Mrs Chatterjee Vs Norway 17 Mart 2023'te sinemalarda gösterime giriyor. Mere Dad Ki Maruti (2013) ile tanınan Ashima Chibber'in yönettiği film, çocukları Norveç'te çocuk servisine zorla koyulan bir annenin gerçek hayat hikayesinden esinleniyor. Zee Studios ve Emmay Entertainment tarafından üretilen filmin başrollerinde Anirban Bhattacharya, Neena Gupta ve Jim Sarbh yer alıyor. Diğer oyuncular da gayet güzelmiş.
İlginç bir şekilde, Mrs Chatterjee Vs Norway hikayesi ağırlıklı olarak Norveç'te geçse de, Avrupa ülkesi Estonya'da çekildi. Haberlere göre, filmin ekibine Covid ile ilgili zorluklar nedeniyle Norveç'te çekim yapmak için vize verilmedi. Bu nedenle film, 2021'in ikinci yarısında Estonya'da çekildi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?