Romantik Şarkı İçin Keşmir'e Uçuyorlar!

Karan Johar'ın Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'sinin beklenen romantik şarkısı, 1 Mart'tan itibaren on günlük bir programla Keşmir'de çekilecek. Ekip çoktan Keşmir'e gitti, Karan ise 28 Şubat'ta Ranveer Singh ve Alia Bhatt ile bölgeye gidecek ve ekibe katılacak.
Alia'ya on günlük program için bebeği Raha eşlik edecek. Bu, küçük Raha'nın Mumbai dışındaki ilk yolculuğu olacak. Daha fazla ayrıntı paylaşan bir kaynak, "Herkes Raha'nın Keşmir'de olması konusunda çok heyecanlı. Karan, Raha ile pek vakit geçiremediği içinse diğerlerinden daha çok heyecanlı.'' diyor.
Keşmir'deki bu şarkıyla, Karan'ın en sevdiği yönetmen Yash Chopra'ya bir saygı duruşu niteliğindeki Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin tüm çekimleri tamamlanmış olacak.
Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri. Ayrıca önemli rollerde Dharmendra, Shabana Azmi ve Jaya Bachchan'a yer veriyor. Filmin daha önce 28 Nisan'da vizyona girmesi gerekiyordu, ancak yapımcılar kısa süre önce 28 Temmuz'a ertelediler. Bunu yaparak, filmin 28 Nisan'da vizyona girmesi planlanan Mani Ratnam'ın Ponniyin Selvan: Part 2 ile çatışmasını önlediler.
Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani, Karan'ın yedinci uzun metrajlı filmi. Sonuncusu, 2016'da vizyona giren ve Ranbir Kapoor, Anushka Sharma, Aishwarya Rai Bachchan ve Fawad Khan'ın rol aldığı Ae Dil Hai Mushkil'di.