Salman Khan ve Shah Rukh Khan Birlikte Çalışmanın Heyecanını Paylaşıyor!

Yash Raj Films'in Pathaan'ı artık tüm zamanların tarihi bir gişe rekorları kıran, Hint film tarihindeki en büyük hasılatı ve izleyiciler, YRF Casus Evreninin iki süper casusu Salman Khan'ı Tiger olarak ve Shah Rukh Khan'ı Pathaan olarak filme almasına bayıldı!
SRK ve Salman, ekrana geri döndükleri için ne kadar heyecanlandıklarından, Aditya Chopra'nın onları yeniden bir araya gelme konseptiyle nasıl sevindirdiğinden ve Siddharth Anand'ın onları ne kadar zekice yönetip onlara unutulmaz ürünler sunduğundan ilk kez bahsediyor!
Salman Khan, "Shah Rukh ve benim büyük ekranda bir araya gelmemiz için her zaman özel bir filme ihtiyaç vardı ve Pathaan'ın o film olmasına sevindim. Karan Arjun, gişe rekorları kıran bir filmdi ve şimdi YRF'nin Casus Evreninin bir parçası olan Pathaan da gişe rekorları kırdı. Seyircilerin bizi ekranda birlikte görmeyi sevdiklerinin farkındayım ve Pathaan'da bize bu kadar sevgi gösterdikleri için mutluyum. Adi bana sekansı anlattığında ve bizi ekranda tekrar bir araya getirme vizyonunu anlattığında çok şaşırdım.'' diyor.
Ve ekliyor: "Onun (Adi'nin) niyeti hayranlarımıza ve izleyicilerimize bizden görmek istediklerini vermekti. Adi'nin Shah Rukh ve beni ne kadar yakından tanıdığı göz önüne alındığında, sahnelerdeki kişilikler olarak nasıl olduğumuzu gerçekten yakalamayı başardı. Bu yüzden insanlar bizi ekranda seviyor. Ayrıca Sidharth'ın projeyi yürütme ve bize sunma şekli de harikaydı. Pathaan'ın elde ettiği tüm rekorlar için Shah Rukh ve YRF adına mutluyum. Pandemiden sonra insanları sinemalara geri getirebilmemiz Hint sineması için büyük bir kazanç.''
Shah Rukh, "Bunu söylediğimde bana güvenin, Salman ve ben her zaman birlikte oynamak istemişizdir ama doğru filmi, doğru senaryoyu bekliyorduk çünkü ikimiz de bizi ekranda görmenin inanılmaz bir heyecan olacağını biliyorduk ama biz bizi çok sevdikleri için izleyicilere bu sözü vermek zorunda kalacaktı. Aksi takdirde, çok üzülürler ve bu proje için işe yaramaz.'' dedi.
"Bu yüzden, Adi bana YRF'nin Casus Evreninden iki süper casus olan Tiger ve Pathaan'ı bir araya getirme ve şimdiye kadar pek çok kişinin görmüş olduğunu umduğum harika aksiyon sahneleri çekeceğim fikrinden bahsettiğinde, anında atladım çünkü bu fikir, Salman Khan ve beni beyaz perdede görme vaadini yerine getiriyordu. İnsanların bizi Pathaan'da birlikte görmekten hoşlanmalarına çok sevindim."
Shah Rukh Khan ayrıca, "Hayranların bizi ekranda böyle görmeleri için uzun bir bekleyiş olduğunu biliyorum ve tamamen keyif aldıkları bir film sunduğumuz için mutluyum. Bunun yanı sıra setler Salman ile çok eğlenceli. Onunla ekranda olmayı özlemiştim, bu yüzden her şey olması gerektiği gibi oldu. Anı olarak da Tiger eşarbı sakladım.'' diyor. E ben sizi yerim ki.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?