Shah Rukh Khan Ne Zaman Tiger İçin Çekimlere Başlıyor?

Sizler, Pathaan'da Salman Khan'ın yer aldığını ve bu anın izleyiciler tarafından sevildiğini hatırlayacaksınız. Filmdeki diyaloglar ayrıca Pathaan'ın, bir sonraki görevinde kısa bir süreliğine Tiger'a katılacağını da gösterdi. Yapımcılar bunun olasılığını çok daha önce, hatta Shah Rukh Khan'ın filmi vizyona girmeden önce ima etmiş olsalar da, şimdi bu sadece onaylanmakla kalmadı, süperstar bir kez daha çıkacak olan casus aksiyon filmi Tiger 3 için tarihlerini bile paylaştı. 
Tiger Zinda Hai'nin (2017) başarısı, yapımcıları casus-aksiyon dizisinin imtiyazını ileride almaya teşvik etti ve bir kez daha Tiger rolünde Salman Khan ve Zoya rolünde Katrina Kaif olacak. Ve şimdi ticari kaynağımıza göre, Shah Rukh Khan'ın Tiger 3'teki sahnelerinin yaz aylarında çekileceği doğrulandı. Ticaret kaynağı, "Pathaan'ın Tiger 3'teki girişine dikkat edin! Süper casuslar, gişe rekorları kıran YRF Casus Evreni'nin bir parçası olan birbirlerinin filmlerinde kesişmeye başlarken, olağanüstü eğlence değeri sunan şaşırtmalar ve sürprizler sizi bekliyor!" diyor.
Kaynak, "Shah Rukh, Tiger 3 için Nisan ayı sonuna kadar çekim yapacak ve çekimin Mumbai'de olması bekleniyor. Bu çekimin detayları gizli tutuluyor ama Tiger 3'te iki süper casus tekrar buluştuğunda havai fişekler bekleniyor.'' diye ekliyor.
Okuyucular, yapımcı Aditya Chopra'nın şu anda yalnızca Pathaan ve Tiger'ı bir araya getirmeye odaklanmakla kalmayan, aynı zamanda Kabir namı diğer Hrithik Roshan'ın War'daki karakterine de sahip olacak ve Hindistan'ı ellerinden korumak için casuslara katılacak bir casus evreni yaratmaya odaklandığının farkında olacaktır..

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?