Shah Rukh Khan Ona Yapılan Karşılaştırmalar Hakkında Konuşuyor

Shah Rukh Khan, Bollywood'un en sevilen aktörlerinin başında geliyor ve kendisine Badshah ve Kral Khan dahil olmak üzere birçok isim verilmiştir. Oyunculuk kariyerine 1988 yılında Bollywood'a girmeden önce televizyonda başlayan aktör, dünya çapında milyonlarca hayrana sahip ve inanılmaz filmografisinin yanı sıra esprili yorumları, motive edici alıntıları ve daha fazlasıyla da tanınıyor.

Peki Ranbir Kapoor ve Imran Khan gibi genç aktörlerin kendilerini onunla kıyaslamasına nasıl bakıyor? Eski bir röportajda, kral bundan bahsediyor.
Videosu şu anda Reddit'te olan geçmiş bir röportajda Shah Rukh Khan, Ranbir Kapoor gibi aktörlerin kendilerini karşılaştırması hakkında sorulara tutuldu. SRK, kendisinin de daha genç ve daha yaşlı aktörleri tamamlayıp tamamlamadığını ve sektördeki bu rekabetçiliğe ilişkin görüşlerini yanıtlayarak, "Hayır, dürüst olmak gerekirse benim herhangi bir rakibim yok. Bunu küstahlık ya da benmerkezci kendini beğenmişlikle söylemiyorum. Benim gerçekten rakibim yok. Buraya rekabet etmeye gelmedim, buraya hükmetmeye geldim ve buna inanıyorum. Kral olduğumu, en iyisi olduğumu hissettiğimin evrensel bir gerçek olmasını istemiyorum - bunu söylemiyorum. Alt sınıftan, orta sınıftan basit bir çocuğun sabah kalkıp gözlerinde rüyalar görmesi böyledir, Bombay'a geldiğinde 'Burayı ben yöneteceğim' der. Onu burada var olan insanlar üzerinde yöneteceğim - tüm iyiliklerle, tüm güzelliklerle. Babam yok, büyükbabam yok, Mumbai'de bana fazladan destek verebilecek bir annem yok. Ama ben kendi kendini yetiştirmiş bir yıldız olacağım.'' Vay be, kral olmayı sen hak ediyorsun, kral.
SRK, devam etti, "Eğer kendi başıma olacaksam, kendim için daha önce olmayan ve sonra da olmayacak bir kategori yaratacağım. Oğlum sabah kalkıp ‘Ben kendi kendime yıldız olacağım’, ben bireysel yıldızım diyemeyecek. Ben böyle seviyorum. 20 yıl boyunca yanlışlıkla Bay Bachchan gibi büyüklerle karşılaştırıldım ve bunu yaptığımda çok utandım. 20 yıldır yeni başlayan ve 3 filmi olan gençlerle karşılaştırıldım ve onlara çok üzüldüm. Bu onlara haksızlık. Bay Bachchan ile karşılaştırılmak benim için haksızlık olduğu gibi, onlar karşılaştırıldığında da haksızlık oluyor. Bir aktör ya da aktris Shah Rukh Khan'ı yenmek istiyorum derse, Shah Rukh Khan olmak istiyorum derse buyursun. Bu kesinlikle sorun değil. Şahsen, (kendini işaret ederek) bununla uğraşma derdim. Oğluma şunu söylerdim 'Bununla uğraşma. Yapma... İşinizi yapın. Kibar ol. Aryan Khan ol. Suhana Khan ol. Deneyin ve kim olmak istiyorsanız o olun.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?