Shahid Kapoor Bir Projeye Daha İmza Atacak Mı?

Geçen yıl Shahid Kapoor, Güney filmi Jersey'nin yeniden yapımında başrolü oynarken görüldü. Orijinal yönetmen Gowtam Tinnanuri'nin yönettiği ve Aman Gill'in yönettiği film, gişede beklenen başarıyı yakalayamadı. (buna çok şaşırıyorum çünkü ben çok beğenmiştim) Aslında, Jersey vizyona girdiğinde oldukça düşük performans gösterdi ve seyirci filmle bir bağ kuramadı. Şimdi, bir yıl sonra, OTT dizisi Farzi ile şimdiden ses getiren Shahid Kapoor'un, Gill ile başka bir girişime imza attığını paylaşıyoruz.
Aynı şeyi doğrulayan iyi bir sektör kaynağı Bollywood Hungama'ya bilgi verdi, "Evet, Jersey sonrası Shahid Kapoor ve Aman Gill birlikte bir proje üzerinde çalışacaklar. Shahid çoktan onayını verdi ve yapımcılar yakında ön prodüksiyon çalışmalarına başlamak için hazırlanıyorlar.'' Girişim hakkında daha fazla ayrıntı isteyince kaynak şöyle devam ediyor: "Film, gerçek bir hayat hikayesine dayanan bir drama olacak. Şimdiye kadar açıklananların hepsi bu. Filmin kimin hayat hikayesine dayandığına gelince, yapımcılar ve Shahid her şeyi gizli tutuyorlar.''
İş cephesine geri dönen Shahid Kapoor'un başrol oyuncusu Farzi, 10 Şubat'ta Amazon Prime Video'da yayınlandı. The Family Man şöhretinin ünlü ikilisi Raj ve DK tarafından yaratılan dizide Shahid ve Tamil süperstarı Vijay Sethupathi yer alıyor. Acımasız polis, Shahid'in karakterinin kağıt paralarda sahtecilik yapmasını engellemeye kararlıdır.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?