Shahid Kapoor Imtiaz Ali ile Film Mi Yapacak?

Shahid Kapoor şu anda son web dizisi Farzi'nin başarısının tadını çıkarıyor. Oyuncu, dijital çıkışını Raj & DK'nin projesiyle yaptı ve oyunculuğuyla milyonları etkiledi. Oyuncu en son Jersey'de görülmüş olsa da, şimdi ciddi türden ve daha romantik ve kaygısız projeler aramayı planlıyor.
Shahid, Bollywood çıkışını neredeyse yirmi yıl önce romantik komedi Ishq Vishk ile yaptı. Oyuncu, çikolata çocuk olarak bilinirken, Haider'deki fantastik çalışmasıyla kısa sürede unvanını çürüttü. Daha da harika hale geldi. Neydi o Haider'deki oyunculuğu yahu?
Shahid Kapoor'un önünde bir dizi projesi var. Aktör bundan sonra isimsiz bir filmde Kriti Sanon ile başrolü paylaşacak ve Bloody Daddy'de Ali Abbas Zafar ile de işbirliği yapacak. Ayrıca Farzi 2'deki Sunny rolünü yeniden canlandıracağı bildiriliyor.
Pinkvilla ile yaptığı bir röportajda Shahid Kapoor, ciddi bölgeden çıkıp 'çok ciddi olmayan bir şey' ve 'biraz ışık' yapmak istediğini açıkladı. Aktör, Kriti Sanon ile yakında çıkacak olan filmi hakkında daha fazla bilgi verdi ve "Aslında bu şu anda Maddock ile yaptığım, içinde Kriti ve ben olan film o film." dedi.
Sohbet sırasında aktör, Jab We Met'in yeniden yayınlanmasından bahsetti ve böyle bir filmin yalnızca 'yirmi yılda bir' gerçekleştiğinden bahsetti. Romantik tarzda başka bir film yapmak için film yapımcısı Imtiaz Ali ile de görüştüğünü açıkladı. Jab We Met'e atıfta bulunan Shahid Kapoor, ''Aslında Imtiaz ve ben de bu alanda tekrar bir şeyler bulmak için sohbet ediyorduk. Eğlenceli ve heyecan verici bir şey yapmak istiyorum.'' dedi. Sevinirim ben. Hadi hayırlısı bakalım.