Shahid Kapoor'un Yer Aldığı Yeni Bir Evren Oluşturuldu!

Marvel Sinematik Evreninin süper başarısı, Bollywood film yapımcılarının geçişlerin potansiyelini ve nasıl daha büyük bir gişe ömrü sağlayabileceklerini fark etmelerini sağladı. Rohit Shetty, Müfettiş Singham'ın rol aldığı Simmba (2018) ile bunu başarılı bir şekilde yapan ilk kişi oldu. Bu özellik, gişedeki sayıları ekledi. Daha sonra Sooryavanshi'de (2021) hem Singham hem de Simmba günü kurtarmaya geldi. Yine, her şey harikaydı. Son zamanlarda, Ek Tha Tiger (2012) ve Tiger Zinda Hai'den (2017) Tiger karakteri, Shah Rukh Khan'ın oynadığı Pathaan'da (2023) büyük bir rol oynadı. Beklendiği gibi, iki süper yıldız bir araya geldiğinde seyirciler sakin kalamadı. Heyecanı artıran şey, Yash Raj Films (YRF) Casus Evreni'nin sadece Tiger ve Pathaan'ı değil, aynı zamanda Hrithik Roshan'ın canlandırdığı War'dan (2019) Kabir'i de içermesidir. Güzel bağladıklarını umuyorum.
Ve şimdi Raj ve DK olarak bilinen Raj Nidimoru ve Krishna DK yeni bir trend başlatmaya çalıştı. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, ''Yetenekli yönetmen ikilisi kendi Casus Evrenlerini yarattı. 10 Şubat'ta vizyona giren son projeleri Farzi, Manoj Bajpayee'nin çok sevilen dizisi The Family Man ile aynı evreni paylaşıyor. Aslında, iki serinin geçişini de denediler. İzleyiciler bunu Farzi'de deneyimleyecek ve kesinlikle onu sevecekler. Birçok sinematik evren gördük. Raj ve DK'nin Casus Evreni, özellikle Hindistan'daki OTT için bu türden ilk dijital evrendir. Ayrıca her iki dizinin de bazı ilginç karakterleri olduğu için yazarlar ve yapımcılar için pek çok fırsatın kapısını açıyor.''
Farzi'nin başrollerinde Shahid Kapoor, Vijay Sethupathi, Raashii Khanna, Amol Palekar, Kay Kay Menon ve Bhuvan Arora yer alıyor. Shahid sahte banknotlar tasarlayan bir dolandırıcıyı canlandırırken, Vijay sahte para işine karışanları ortadan kaldırmak isteyen gizli ajanı oynuyor. The Family Man'de Manoj Bajpayee casusu oynuyor ve ayrıca Sharib Hashmi, Priya Mani ve Darshan Kumaar da yer alıyor. Eylül 2019'da yayınlanan ilk sezon büyük bir başarıydı. İkinci sezon Haziran 2021'de yayınlandı ve Samantha Ruth Prabhu'ya da yer verdi. Bu sezon oldukça sevildi ve üçüncü sezon hazırlıkları sürüyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?