Sidharth Malhotra Süper Kahraman Olmayı İstiyormuş!

Sidharth Malhotra kısa süre önce Kiara Advani ile evliliğinden ilk fotoğraflarını paylaşarak interneti kasıp kavurdu. Düğün şenliklerinden kısa bir süre sonra Sidharth işe geri döndü ve şu anda yakında çıkacak olan filmi Yodha için hazırlanıyor. Filmde yine Hintli bir askeri canlandıracak olan oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir süper kahramanı canlandırmak istediğini dile getirmişti.

Sidharth en son Mission Majnu'da bir Hintli casusu oynarken görüldü. Film Netflix'te yayınlandı ve izleyicilerden karışık eleştiriler aldı. Filmde ayrıca Rashmika'yı çok önemli bir rolde gördük.
Şimdi Sidharth Malhotra, Bollywood'da daha fazla projeyi dört gözle bekliyor. Oyuncu, Ek Villain ve Shershaah gibi birçok ciddi filmde oyunculuk cesaretini kanıtladı ve birçok romantik komedi ile sevgi dolu tarafını keşfetti. Şimdi, Hindistan'a yeni bir süper kahraman filmi vermek istiyor.
Sidharth Malhotra, News18 ile yakın zamanda yaptığı bir sohbette planlarından bahsetti ve sektörde daha fazlasını keşfetmek istediğini açıkladı. Aynı konudan bahseden oyuncu, bir süper kahraman filmi çekmek istediğini söyleyerek, ''Hindistan'ın bir süper kahraman karakteri olmadığını düşünüyorum. Bu türde bir şey keşfetmek gerçekten harika olurdu.'' dedi. Krrish kim abicim?
Oyuncu, sohbetin devamında hayranlarından vatansever karakterleri için sevgi görmeyi umuyordu. Nasıl daha fazla karakter keşfetmek istediğinden bahsetti, ancak aşk hikayelerine olan düşkünlüğü her zaman aynı kalacakmış. Bence de kalsın. Sen süper kahraman rollerine pek gitmezsin Sido.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?