Sidharth Malhotra ve Kiara Advani Bugün Dünya Evine Giriyor!

Bir Bollywood çifti daha dünya evine giriyor! Shershaah'ın yıldızları Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, 6 Şubat yerine 7 Şubat'ta -bugün- evlenmeye hazırlanıyor. Müstakbel gelin Kiara'nın, düğün şenliklerinden önce 4 Şubat öğleden sonra Suryagarh Sarayı'na ulaştığı ortaya çıktı. Tasarımcı Manish Malhotra ona katıldı. Sidharth Malhotra ve ailesi Jaisalmer'e cumartesi akşamı, ünlüler ise pazar günü ulaştı.
Görünüşe göre 5 Şubat'ta mehendi ile başlayan düğün şenlikleri, sabah haldi töreni ve 6 Şubat akşamı sangeet töreni ve 7 Şubat'ta düğün törenleri yapılacak gibi görünüyor. India Today'de yer alan bir habere göre, ''Özel bir performans çift için aile üyeleri tarafından organize edildi. Hit numaralarıyla dans eden çiftin yanı sıra, akşamın çalma listesinde diğerleri arasında Kala Chashma, Bijli, Rangisaari, Disco Deewane ve Nachne De Saare yer alıyor. Pazar günü Karan Johar, Shahid Kapoor, Mira Rajput ve Isha Ambai Jaisalmer'e ulaştı.''
Bollywood Hungama cumartesi günü Kiara Advani'nin erkek kardeşi Mishaal Advani'nin çift için özel bir şarkı söylemeye hazır olduğunu bildirdi. ''Kiara'nın kardeşi Mishaal ile çok yakın olduğu bilindiği için, Shershaah çifti için bir şarkı yaptı. Sangeet töreninde icra edecek.'' Bir rapçi, besteci ve müzik yapımcısı olan Mishaal, Kasım 2022'de ilk parçası "Know My Name"i yayınlamıştı. Güzel bir jest.