Sidharth Malhotra ve Kiara Advani Evlendi!

Yıllarca çıktıktan ve ilişkilerini asla 'gerçekten' itiraf etmedikten sonra (ki ben kendilerinin bile haberleri olup olmadığını sorgulamıştım), Shershaah rol arkadaşları ve uzun süredir sevgili olan Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, 7 Şubat'ta güzel bir törenle evlendi. Çiftin düğünü Jaisalmer'deki Suryagarh Sarayı'nda gerçekleşti. Tüm törenlere aile üyeleri ve yakın arkadaşları katıldı. Bollywood ünlülerinden Karan Johar, Shahid Kapoor, Juhi Chawla ve Mira Rajput düğün şenliklerine katıldı. Yeni evli çiftin düğünden ilk fotoğraflarını paylaşmasının ardından çiftin Jaisalmer'den Yeni Delhi'ye doğru yola çıkacağı bildirildi.
Indian Express tarafından yayınlanan bir habere göre, yeni evliler Sidharth ve Kiara, griha pravesh töreni için eski Delhi'deki evine gidecek ve orada birkaç gün kalacak. Ayrıca arkadaşları, aile üyeleri ve sektör insanları için biri Delhi'de ve diğeri Mumbai'de olmak üzere iki düğün resepsiyonuna ev sahipliği yapmayı planlıyorlar. Delhi resepsiyonu 9 Şubat'ta, Mumbai resepsiyonu ise 12 Şubat'ta yapılacak.
Bir kaynak yayına, ''Kiara ve Sidharth bugün Jaisalmer'den Delhi'ye uçacaklar, bu akşam özel bir jete binecekler. Sid'in ailesi, Kiara'yı oradaki aile evlerinde resmen karşılayacak ve çift birkaç gün orada kalacak." bilgisini verdi.
Kaynak ayrıca, "Kiara ve Sidharth, 9 Şubat'ta Delhi'de aileleri ve arkadaşları için bir resepsiyon verecekler. Daha sonra, film sektöründeki arkadaşları için bir başka resepsiyon için 10'unda Mumbai'ye gidecekler. Bu resepsiyon 12 Şubat'ta yapılacak." diye ekledi. Hadi hayırlı olsun bakalım. Allah bir yastıkta kocatsın. Ateş olmayan yerden duman elbet çıkmazdı ama yine de pek temkinliydim bunların evlenme haberine. Hakikaten evlenmişler. Hahaha.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?