Söylentiler Reddedildi!

Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, sadece Hindistan'da değil, dünyanın her yerindeki hayranlarını memnun ederek geçen hafta evlendi. Düğünlerinin ilk fotoğraflarını görmenin yoğun heyecanı, o zamanlar internette ne kadar trend olduklarının yeterince kanıtıydı. Ancak çifti gündemde tutan bir başka güncelleme daha oldu. Bir önceki haberimizde belirttiğimiz gibi bazı yeni raporlar, Sidharth ve Kiara'nın film yapımcısı ve yapımcı Karan Johar ile üç filmlik bir anlaşma imzaladıklarını iddia etti.

Bununla birlikte, Dharma Productions'ın başkanı, bu tür tüm raporları söylenti olarak çöpe attı. E Times, Karan'ın ikisiyle üç filmlik bir anlaşma imzalayıp imzalamadığına dair sorularına "Hiç de bile.'' yanıtını verdi.
Yayın ayrıca, Karan'ın çiftle paylaştığı ilişki göz önüne alındığında, onlarla herhangi bir anlaşma imzalamasına gerek olmadığını söyleyen bir kaynağı aktardı. ''Sid ve Kiara, Karan Johar'a çok yakın. Onları herhangi bir sözleşmede bağlaması gerekmez. Tek yapması gereken onlara sormak. Ve onlara sunduğu herhangi bir filmin parçası olabilirler. Çift, evlenmeden önce Karan ile hiç para veya sözleşme hakkında konuşmadı. Bunu neden şimdi yapsınlar?'' dendi.
Sidharth ve Kiara, Karan Johar'ın yapımcılığını üstlendiği Shershaah (2021) adlı filmde bir kez birlikte çalıştı. Vishnuvardhan'ın yönettiği film, 1999 Hint-Pak savaşının şehidi olan Hint Ordusu Yüzbaşı Vikram Batra'nın hayatına dayanıyordu. Böylelikle, bu haberin de söylentiden ibaret olduğunu kanıtladık.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?