Sushant Singh Rajput Anısına: Kai Po Che 10 Yılını Tamamladı!

Başrollerinde Sushant Singh Rajput, Amit Sadh ve Rajkummar Rao'nun yer aldığı film Kai Po Che bugün 10 yılını tamamladı! Buna istinaden, Amit Sadh, sosyal medya hesabından SSR için duygu dolu bir not paylaştı.
Şöye diyor: ''#10yearsofkaipoche. Birlikte geçirdiğimiz güzel bölüm için teşekkür ederim, seni her zaman özleyeceğim kardeşim! Ve #teamkaipoche'ye büyük sevgiler. Ve bu film için @gattukapoor ve @castingchhabra'ya sonsuza dek minnettarım!'' 
Filmin yönetmeni Abhishek Kapoor uzun bir not yazdı ve Sushant Singh Rajput, Rajkummar ve Amit'i 'olağanüstü oyuncular' olarak nitelendirdi.
"Bu çocuklar birlikte dinamit gibiydiler, @manavkaul gibi bir tiyatrocuyu işe alın ve bir ömür boyu yankılanacak bir patlama tarifiniz olsun.. @amupuri devreye girip lezzet veren o mükemmel baharatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.'' Çeşitli yorumlar da gelmeye devam etti.
"#eternallygrateful Hepinize kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim #10yearsofkaipoche."
Kai Po Che Abhishek Kapoor tarafından yönetilen 2013 yapımı bir spor drama filmidir. Yazar Chetan Bhagat'ın 'The 3 Mistakes of My Life' kitabının bir uyarlamasıdır. Ben filmi çok sevmiştim. Kesinlikle izlemenizi öneririm.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?