Vicky Kaushal'ın Filmi Hangi Sebeple Ertelendi?

Film yapımcısı Anand Tiwari'nin yakında çıkacak olan filmi Vicky Kaushal, Ammy Virk ve Tripti Dimri'den oluşan ilginç bir oyuncu kadrosuna sahip. Henüz adı belli olmayan filmin 28 Temmuz'da vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak yapımcılar şimdi 25 Ağustos'a ertelendiğini duyurdular. Filmin yapımcılığını Karan Johar'ın Dharma Productions ile birlikte Leo Media Collective yapıyor. Film Prime Video tarafından sunulmaktadır.

Daha dün Johar, merakla beklenen yönetmenlik girişimi Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'nin 28 Nisan'dan 28 Temmuz'a ertelendiğini duyurdu. Adı geçen isimsiz filmin şimdi 28 Temmuz'da vizyona girmemesinin nedeni bu gibi görünüyor. 25 Ağustos'ta, yapımcılar en azından şu an itibariyle solo olarak yayınlanacağını garanti ettiler. Geçen yıl Kasım ayında Bollywood Hungama, filmin bir romantik komedi olduğunu bildirmişti.
Geçen yıl Aralık ayında Johar, filmle ilgili heyecanını şu sözlerle paylaştı: ''Anand Tiwari'nin yakında çıkacak olan filmi birçok açıdan özel. Usta bir hikaye anlatıcısı tarafından yönetiliyor, Ulusal Film Ödüllü bir aktör olan Vicky Kaushal'ı içeriyor ve aynı zamanda Prime Video ile olan ilişkimizin doğal bir ilerlemesi. Prime Video ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere en unutulmaz hikayelerden bazılarını sunduk. Shershaah ve Gehraiyaan'ın doğrudan hizmete prömiyerlerinden, internet üzerinden yayınlandıklarında tiyatro girişimlerimize küresel bir erişim sağlamaya kadar, filmlerimizin dünya çapındaki başarısı, Prime Video ile olan ilişkimizin gücünün bir kanıtıdır. Lisanslama, orijinal diziler, orijinal filmler ve şimdi de tiyatro ortak yapımları gibi hikaye anlatımı yelpazesinde onlarla işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?