Yeni Evli Çift Karan Johar ile Üç Filmlik Anlaşma Mı İmzaladı?

Geçen hafta, Bollywood'un en çok beklenen düğünlerinden biri olan Sidharth Malhotra ve Kiara Advani ile ilgili haberlerle dolup taştı. Shershaah çiftinin hayranları, sosyal medyada viral olan düğün şenliklerinden fotoğraflar ve videolar üzerine heyecanlanmayı engelleyemedi. Pek çok davetli arasında gelin ve damatla yakın bir ilişkisi olan Karan Johar, Mumbai resepsiyonu dahil tüm etkinliklere katıldı. Aynı zamanda Dharma-House oyuncuları oldukları düşünüldüğünde, son raporlar evlilikten sonra çiftin yapım eviyle bir anlaşma imzaladığını iddia ediyor.
Son haberlere inanılacak olursa, Sidharth Malhotra ve Kiara Advani, Dharma Productions ile üç filmlik bir anlaşma imzaladı. Ne oyuncular ne de yapımcılar bu konudan bahsetmemiş olsalar da, çiftin müzikal romantik komedi alanında yer alan filmlerde bir araya geleceği söylentileri var. Ama yalnızca söylenti, şimdilik. Sidharth ve Kiara, şimdiye kadar birlikte yalnızca bir film çektiler; o da askeri kahraman Vikram Batra'nın hayatına dayanan Shershaah.
Okuyucular, Karan Johar'ın, Bollywood kariyerlerinin ilk günlerinden beri film yapımcısıyla çalışan çift için bir tür akıl hocası olduğunun farkındadır. Kiara, Karan Johar antoloji filmi Lust Stories ile ün kazanırken, Sidharth Malhotra Bollywood'daki ilk çıkışını yapımcının yönetmenliğini yaptığı Student of the Year ile yaptı. İlginç bir şekilde, Jugjugg Jeeyo'nun tanıtımları sırasında Karan, Kiara'dan Dharma'nın 'şanslı maskotu' olarak da bahsetti.
İş cephesinde, Sidharth Malhotra'nın yine Dharma Productions bayrağı altında üretilen Yodha'da yer alması bekleniyor.Bunun Disha Patani ve Raashii Khanna'nın rol aldığı bir aksiyon projesi olması bekleniyor. Kiara'dan bahsedecek olursak aktris yakında Ram Charan'ın başrol oyuncusu RC15'te görülecek. Bunun yanı sıra, sırada Kartik Aaryan başrollü romantik drama Satyaprem Ki Katha da var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?