22 Mart'ta Gözler Dijitalde!

Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham, Pathaan'ın beyaz perdede 50. gününü tamamlaması ve dünya çapında 20 ülkede oynaması nedeniyle bunu kutlamak için her türlü nedene sahip. Pathaan ayrıca ABD, Kanada, BAE, KSA, Umman, Katar, Bahreyn, Mısır, İngiltere, Sri Lanka, Avustralya, Yeni Zelanda, Fiji Adaları, Malezya, Mauritius, Maldivler, Güney Afrika, Kenya ve Tanzanya'da. Bu ülkelerde 135 sinemada yayınlanacak. Film gişede durdurulamaz hale geldiğinden, dijital prömiyerinin zamanı geldi. Film, 22 Mart'ta Prime Video'ya gelecek. Türkiye ne yapsın ya?
Peeping Moon'da yer alan bir habere göre film, sinemalarda 56 gün kaldıktan sonra yayın devine ulaşacak. Duyuru bir iki gün içinde platform tarafından yapılacak.
Son zamanlarda yönetmen Siddharth Anand, OTT versiyonunun silinmiş sahnelere sahip olabileceğini söyledi. Yakın zamanda yapılan bir sohbette yönetmene Pathaan ve SRK'nin canlandırdığı baş karakterin bir dini olup olmadığı soruldu. Bu, Deepika Padukone'nin karakteri Rubai'nin Pathaan'a Müslüman olup olmadığını sorması ve onun arka planını anlatması bağlamındaydı. Galatta Plus'a konuşan Siddharth, Pathaan için önemli olan tek şeyin vatan olduğunu söyledi. ''Dördümüz de aynı inanç sistemine ve içinde büyüdüğümüz ve inandığımız aynı filmlere sahibiz. Bunu paylaşıyoruz. Yani, bir isminin olmaması ve aslında Navrang adlı bir tiyatroda bulunması… Bu editlendi ama OTT versiyonunda görebilirsiniz… Hiçbirimiz hor görmüyoruz, hiçbirimiz. Biz  bu ayrımcılığın sevimsiz olduğunu söylüyoruz.'' diyor. Silinmiş sahneleri OTT'de görebilirsiniz arkadaşlar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?