Aamir Khan'a Her Şeyi De Ama Bunu Deme Salman Khan!

Laal Singh Chaddha'nın gişedeki başarısızlığının ardından Aamir Khan geçen yıl oyunculuğa ara verdiğini açıklamıştı. Ayrıca 'Champions' versiyonundan da çekilmeye karar verdi. Kısa süre sonra, Aamir'in bu İspanyol versiyonunda rol alması için yakın arkadaşı Salman Khan'ı ikna etmeye karar verdiğine dair spekülasyonlar yaygınlaşmıştı.
Aamir, İspanyol filminin Hintçe uyarlamasının yaratıcı cephesinden sorumluyken, RS Prasanna yeniden yapımı yönetecek. Son raporlara göre, Dabangg oyuncusu senaryodan memnun değil ve Hintçe uyarlamada birkaç değişiklik önerdi. Aha, Aamir'e her şeyi de, bunu deme.
Gün ortası raporuna göre, Aamir Khan ve yönetmen RS Prasanna, Salman Khan'ın senaryoda değişiklik önerisine katılmıyor. Görünüşe göre Salman'ın filme dahil olmasını sağlamak zorlu bir iş olacak. Önceki raporlar ayrıca filmin resmi olarak bu ay duyurulacağını iddia etti, ancak şu ana kadar buna dair de bir işaret yok.
Geçen yıl Aamir Khan, 'Champions'ın yeniden çevrimini onayladı ve ''Harika bir senaryo, güzel bir hikaye ve çok iç açıcı ve sevimli bir film ama ara vermek istediğimi hissediyorum. Ailemle birlikte olmak istiyorum. Annem ve çocuklarımla birlikte olmak istiyorum. 35 yıldır çalıştığımı ve tek düşünceyle işime odaklandığımı hissediyorum. Bunun bana yakın olan insanlar için adil olmadığını hissediyorum. Filme gerçekten inandığım için yapımcılığını üstleneceğim. Bence bu harika bir hikaye. Yapmayı umduğum bir rolü hangilerinin oynamak isteyebileceğini görmek için şimdi diğer oyuncularla görüşeceğim. İlişkilerimden zevk almak istediğim bir yaşam evresindeyim.'' demişti. Ah, ponçiğim.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?