Aamir Khan Film İçin Bu Yapımcı ile İşbirliği Yapacak

Hindistan'ın kriket efsanesi Sachin Tendulkar'ın hikayesine dayanan Sachin – A Billion Dreams, eleştirel beğeni toplamanın yanı sıra gişede de başarılı olan türünün tek örneği bir belgeseldi. Şimdi, filmin yapımcısı Ravi Bhagchandka, Champions adlı bir spor dramasının yapımcılığını üstlenmek için Aamir Khan ve Sony Pictures ile işbirliği yaptı.

Film hakkında daha fazla bilgi paylaşan Bhagchandka, yaptığı açıklamada, ''Champions klasik bir spor filmi değil. Sporun arka planına karşı insani bir ilgi hikayesi var.'' dedi. Film, 2018 İspanyol filmi Campeones'in resmi yeniden yapımı. ''Filmi Berlin Film Festivali'nde izledik ve gördüklerimizi gerçekten beğendik. Bu, farklı yeteneklere sahip kişilerin bireysel zorlukları ve hayatlarını nasıl yaşadıkları ile ilgili. Ayrıca filmde pek çok iç açıcı ve komik anlar var ve filmde en çok sevdiğimiz şey de bu." diye ekledi. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunu da daha sonra açıklayacaklarını söyledi.
Champions dışında, Bhagchandka'nın 200 NOTOUT bayrağı altında sıralanan bir dizi başka projesi var. Afişin adı, Tendulkar'ın bir günlük uluslararası yarışmalarda olmayan en yüksek puanı olan 200'e adanmıştır. Kendisi bu başarıya ulaşan ilk vurucudur. 

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?