Aamir Khan'ın Mükemmelliyetçiliği Partnerlerine Nasıl Yansıyor?

Aamir Khan'ın Bollywood'da Bay Mükemmeliyetçi olarak tanınmasının iyi bir nedeni var. Oyuncu, filmlerine hazırlanmak için büyük çaba harcıyor. Zanaata olan bağlılığı nedeniyle, bir keresinde rol arkadaşı Manisha Koirala'yı bile kızdırdı. 
Aamir ve Manisha şimdiye kadar iki filmde birlikte çalıştılar. İlk olarak Mansoor Khan'ın 1995'te vizyona giren romantik draması 'Akele Hum Akele Tum' için bir araya geldiler. Ardından, Indra Kumar'ın 1999'da vizyona giren filmi Mann için bir araya geldiler.
Aamir Khan, bir zamanlar Simi Garewal'ın sohbet programı Rendezvous with Simi Garewal'da görünmüştü. Süperstar, kadın rol arkadaşlarıyla farklı sahneler için nasıl çekim yaptığından bahsettiği zamanı hatırladı. O sırada Simi, Aamir'e 'Akele Hum Akele Tum' çekimi sırasında Manisha Koirala ile aralarının bozuk olduğunu hatırlattı.
Sunucu, şov sırasında Dangal yıldızına kadın rol arkadaşlarıyla cinsel kimyasını sordu. Aamir, "Bir aktrisle çalışırken ve o kişiye âşık olmam gerekiyorsa, o kişinin gözlerine baktığımda ona karşı gerçek aşkı hissetmek için gerçek bir girişimde bulunuyorum. Çekim bittiğinde, oradan çıkıyorum." diye yanıtladı. 
Program sunucusu Manisha'nın bir keresinde 'Akele Hum Akele Tum sırasında çok kayıtsız, düşmanca hisler verdiğini' söylediğini söyledi. Ayrıca Aamir Khan'ın kendisine "Ah, ama senaryo benim böyle olmamı gerektiriyordu." dediğini hatırladı. Aamir, "Manisha bunu duyduğunda bana gerçekten çok kızdı. Senaryo, anlaşamamamızı ve bunun gibi şeyleri gerektiriyordu. Bu yüzden filmi yapmaya başladığımda, ondan belli bir mesafeyi korudum.'' diyor. En iyisini yapıyor işte. Nefretse gerçekten nefret ediyor, sarhoş olması gerekiyorsa gerçekten içiyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?