Aditya Roy Kapur Ananya Panday ile Olan Evlilik Dedikodularına Ne Yanıt Verdi?

Bollywood oyuncuları Aditya Roy Kapur ve Ananya Panday, şu anda yaşadıkları aşk birlikteliği söylentileriyle ortalığı kasıp kavuruyor. Her şey, Karan Johar'ın, Liger'in yardımcı yıldızı Vijay Deverakonda ile birlikte çıktığı 50. doğum günü partisinde ikilinin yakınlaşmasıyla ilgili şok edici bir açıklama yapmasıyla başladı. Aktris aynı şeyi onaylamaz veya inkar etmezken, sorulara karşı kesinlikle kızardığı görüldü.

O zamandan beri, ilişkilerini resmileştirip bir sonraki seviyeye taşıdıkları raporları ara sıra manşetlere çıkıyor. Ama yakında dünya evine girmeyi planlıyorlar mı?
Aditya Roy Kapur kısa süre önce yaklaşan filmi Gumraah'ın fragman lansmanı için geldi ve her zamanki gibi gösterişli görünüyor. Ona rol arkadaşı Mrunal Thakur eşlik etti. Etkinlikte, aktörün Ananya Panday ile olan aşk ilişkisi söylentilerine yöneltilen ve oldukça şokta göründüğü bir soruya tepki gösterdiği görüldü. Fragman lansmanı, sunucunun ona tüm sektörün evlenip evlenmediğini sormasıyla başladı ve sektördeki en uygun bekar unvanını kazanmış oldu.
Soruya şaşırmış görünen Aditya Roy Kapur, ''İlk soru bu mu olacak? Ne gün oluyor ama...Önce bir ısınalım." diyor. Kapur ayrıca, ''Sanırım herkes evleniyor ama ben herhangi bir evlilik kararı almıyorum. Bu yüzden zamanı bekleyeceğim ve doğru zaman geldiğinde bunu yapacağım.'' diye ekliyor.
Daha önce, Aditya Roy Kapur ve Ananya Panday, Lakme Moda Haftası 2023 finalinde Manish Malhotra için dikkatleri üzerine çeken isimler haline geldiklerinde manşetlere çıkmıştı. Söylentilere göre muhabbet kuşları, pisti ateşe verirken şaşırtıcı derecede ateşli görünüyorlardı. Niye bilmiyorum ama ben çok anlamsız buldum bu ikiliyi. Siz neler düşünüyorsunuz? Boş bir muhabbet olma olasılığı da yüksek bence.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?