Akshay Kumar'ın Yeni Filmi 1 Eylül'de Sinemalarda!

Akshay Kumar, Radhika Madan ve Paresh Rawal'ın rol aldığı Tamil filmi Soorarai Pottru'nun Hintçe uyarlamasının vizyon tarihi çıktı. Sudha Kongara'nın yönetmenlik projesi bu yıl 1 Eylül'de sinemalarda gösterime girecek. Abundantia Entertainment ve 2D Entertainment tarafından üretilen, henüz adı belli olmayan film, geçici olarak Production No. 27 olarak adlandırılıyor.
Kasım 2020'de vizyona giren Soorarai Pottru, diğerlerinin yanı sıra Suriya, Aparna Balamurali, Paresh Rawal ve Mohan Babu'ya da yer verdi. 
Soorarai Pottru'nun Hintçe versiyonu, Nisan 2022'de Radhika tarafından bir hindistan cevizinin kırılmasıyla hayırlı bir şekilde gündem olmuştu. Aynı video o zamanlar Akshay tarafından paylaşılmıştı. Hayranlarından film için bir isim önermelerini de istemişti. ''Hindistan cevizinin uğurlu kırılması ve kalbimizdeki küçük bir dua ile, rüyalar ve onun gücü hakkında olan henüz adı belli olmayan filmimizin çekimlerine başlıyoruz. Herhangi bir isim öneriniz olursa, paylaşın ve tabii ki en iyi dileklerinizi de iletin." dedi.
Filmin çıkış tarihi ile birlikte yapımcılar, filmin bir posterini de yayınladılar. Akshay'ın siluet görüntüsünü kahverengi renkte ve içinden geçen bir uçağı gösteriyor. Bilmeyenler için Soorarai Pottru, kendi havayolu hizmetini kurmayı hayal eden kırsal bir bölgeden bir adam hakkındaydı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?