Alia Bhatt'ın Babasının Evlilik Dışı İlişkisini Savunması!

Alia Bhatt'ın çeşitli nedenlerle konuşma konusu olma şansını bıraktığı tek bir gün bile geçmiyor. İster kişisel hayatı ister profesyonel sebepler olsun, Bollywood'da hakkında en çok konuşulan ünlülerden biri haline geldi. Birkaç gün önce, aktris internette yeniden ortaya çıkan eski röportajıyla manşetlere çıktı. Röportaj, babası Mahesh Bhatt'ın Soni Razdan ile evlilik dışı ilişkisi hakkında sadakatsizlikten bahsettiği Kalank promosyon günlerindendi.
Bildirildiğine göre, yapımcı, Kiran Bhatt ile evliyken Soni'ye aşıktı. Kalank promosyonları sırasında, aktrisin aynı konudan bahsettiği görüldü ve bu şu anda halkı şaşırtmış durumda.
2019'da Alia Bhatt The Asian Age'e şunları söyledi: ''Babam annemle evlilik dışı bir ilişki ile tanıştı. Hayat konusunda o kadar siyah beyaz değilim; bazen hayatta her şeyin bir nedeni vardır. Tabii ki, sadakatsizliği yaymak istemezsiniz ve ben bunu yaymıyorum, ama insanın doğasını anlıyorum - bu her zaman o kadar kolay değil ve yaygın olan bir şey. Sadakatsizliğin olmadığını ya da var olamayacağını söyleyemezsiniz. Öyle ama! Bu yüzden onu anlamaya çalışın, farklı bir şekilde bakın veya onunla aynı fikirde olmayın, ancak biraz bakış açısına sahip olun ve başınızı çevirmeyin.'' diyor.
Alia Bhatt'ın eski alıntısının bir Reddit kullanıcısı tarafından yeniden paylaşılmasından kısa bir süre sonra, halk aktrisi babasının sadakatsizliğini savunduğu iddiasıyla suçlamaya başladı. Aynı şeye tepki gösteren bir kullanıcı, ''Yeni bir ilişkiye başlamadan önce bir ilişkiyi bitirmek her zaman daha iyidir. Şartlar ne olursa olsun aldatılan kişi ömür boyu yaralıdır. Hayata bakışlarını alt üst ediyor. Bu, asla tamamen iyileşemeyeceğiniz şeylerden biri." dedi, bir diğeri ise, "O, Mahesh'in hasta ilişkisinin bir ürünü. Bunu haklı çıkarmakla yükümlü." yorumunu yaptı. Bu sert olmuş.
Üçüncü bir kullanıcı, "Fiziksel sadakatsizlik veya (genel olarak) sadakatsizlikle ilgili bir sorunu olmamasının nedeni, belki de hayatında sağlıklı mutlu evliliklere hiç tanık olmamış olmasıdır. Ailesi evlilik dışı ilişki olarak başladı, annesinin arkadaş çevresinde evli erkeklerle ilişkisi olan Neena Gupta gibi kadınlar, kız kardeşi Pooja da var, AFAIK'in Ranvir Shorey ile sorunlu bir evliliği vardı. Ve film endüstrisi de hiçbir zaman hile skandalları sıkıntısı çekmedi. Belki de bu gerçekle barışmıştır, burada ilişkiler böyledir. Bu yüzden Ranbir Kapoor'un sorunlu geçmişi (ve geleceği de) onu rahatsız etmiyor.'' dedi.
Diğer bir kullanıcı, "Öyleyse Ranbir onu aldattığında bu ifadeyi sürdürüp sürdürmediğini görelim." diye yazdı.
Bir başkası, "Fiziksel aldatma, hanımefendi için sorun değil, ancak Ranbir, babası gibi başka birine aşık olursa, o zaman göreceğiz." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?