Animal Çekiminin Devamı İçin Nereye Gidiyorlar?

Tu Jhoothi Main Makkaar'ın Hindistan'daki gişedeki başarılı performansının ardından Ranbir Kapoor, Sandeep Reddy Vanga'nın yönettiği bir sonraki en büyük filmi Animal için hazırlanıyor. Film, Anil Kapoor, Bobby Deol, Tripti Dimri ve Rashmika Mandanna'dan oluşan güçlü bir topluluk üzerinde ilerliyor. Bollywood Hungama, güvenilir kaynaklardan, ekibin Nisan'dan itibaren Animal'ın son programını başlatmak için hazır olduğunu öğrendi.
"Animal'ın Hindistan çekimi tamamlandı ve ekip, filmin son programını Nisan ayının ilk haftasından itibaren Birleşik Krallık'ta ve ardından İskoçya'da başlatmaya hazır. Bu 20 ila 25 günlük bir çekim ve tüm yıl boyunca yapılacak. Ekip, Ranbir, Bobby ve Anil Kapoor ile bazı aksiyon ve dramatik sahneler çekmeyi planlıyor." dendi.
Sandeep, filmin en önemli kısımlarından birkaçını denizaşırı ülkelerde çekmeyi planladığından, denizaşırı ayağı Animal'ın en önemli programlarından biri olarak lanse ediliyor. Kaynak, "En iyisini sona sakladı. Denizaşırı ayağın vizyonu seyircinin aklını başından alacak." dedi.
Animal, Nisan sonuna kadar tamamlanacak ve ardından kapsamlı post prodüksiyon aşamasına geçerek onu büyük bir Bağımsızlık Günü 2023 sürümüne hazırlayacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?