Bajrangi Bhaijaan 2 İçin Yepyeni Gelişme!

2015'te gösterime giren Bajrangi Bhaijaan, yalnızca en büyük hitlerden biri olmakla kalmadı, aynı zamanda geniş kitlelerce kabul gören bir film oldu. Salman Khan, Kareena Kapoor Khan ve çocuk oyuncu Harshali Malhotra'nın başrollerini paylaştığı, saf bir Hintli ile küçük bir Pakistanlı kız arasındaki sıra dışı bağı konu alan film yürekleri etkiledi.
Geçen yıl, Salman Khan'ın hayranları, Bajrangi Bhaijaan'ın Pavan Putra adlı devam filmi duyurulduğu zaman bir anlığına sevindiler. En sevdikleri yıldız denemesini aynı rolde tekrar görme düşüncesi onları heyecanlandırmak için yeterli bir sebepti. Ancak duyurunun ardından proje hakkında herhangi bir güncelleme yapılmadı.
Ama şimdi Bollywood Hungama, Salman'ın Pavan Putra için Pooja Hegde'yi yanına aldığını öğrendi. Başka bir deyişle, film onun Kareena Kapoor'un yerini aldığını görecek. Pooja'nın, Kareena'nın ilk filmde canlandırdığı karakteri oynayıp oynamayacağı henüz bilinmiyor. İlginç bir şekilde, Pooja aynı zamanda Salman'ın yakında çıkacak olan Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan filminin başrol oyuncusu. Farhad Samji'nin yönettiği film, bu yıl Nisan ayında bayramda gösterime girecek. Bence devam filmine gerek yoktu ama yine de siz bilirsiniz. Hayırlısı olsun.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?