Bakın Ranbir Kapoor'un Kızı Hakkında Korktuğu Şey Neymiş

Bollywood çifti Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, geçen yıl Kasım ayında kızlarını kucaklarına aldılar ve aktör, sık sık ilk bebekleri Raha Kapoor hakkında konuşurken görülüyor. Son zamanlarda kızıyla olan bağından ve onun sakallı görünümüne nasıl alıştığından ve bu yüzden onu temiz traşlı bir yüzle tanıyamayacağından korktuğundan bahsetti.

''Bu sakalı film için uzattım. Kızım Raha doğduğundan beri beni sadece bu şekilde gördü. Sakalımın ona batacağından korkmuyorum ama tıraş olduktan sonra beni tanımayacağından korkuyorum.'' Ay var ya öyle videolar, bebekler korkuyor falan. Hahaha.
Ranbir Kapoor, rol arkadaşı Shraddha Kapoor ile birlikte 'Tu Jhoothi Mein Makkar' filmini tanıtmak için  'Indian Idol 13' programına geldi. Oyuncu için en özel şey kızının sevgisi ve onun gülümsemesi onu mutlu ediyor.
Ranbir Kapoor ayrıca ekledi, "Bana gülümserken sadece gözlerime bakma alışkanlığı var ve gerçekten göz seviyemin altına bakmadığına inanıyorum. Eminim o da benim temiz tıraşlı halime alışacaktır ama beni tanımaması kalbimi kırar.'' dedi.
Holi zamanı çok yaklaştığı için 'Wake Up Sid' oyuncusu, şarkı söyleyen realite şovunun 'Holi özel' bölümünde yarışmacıların performanslarının keyfini çıkardı.
Ayodhya'dan Rishi Singh, 'Superstar Singer 2' yarışmacısı Sayisha Gupta ile 'Yeh Jawani Hai Deewani' filminden popüler Holi şarkısı 'Balam Pichkari'de performans sergiledi ve Ranbir performanslarından o kadar etkilendi ki sahnede onlara katıldı. 
Gösteriden sonra Ranbir Kapoor, şarkı için sekiz gün boyunca yapılan çekimleri ve onu tamamlamanın zorluklarını hatırladı. Yarışmacıları performanslarından dolayı da övdü.
''Diskografimde kendi Holi şarkım olduğu için çok şanslıyım. Bence Rishi ve Sayisha'nın tüm doğaçlama performansları mükemmel Holi partisi havasını belirliyor. Filmi çektiğim o günlere geri döndüm. Sanırım şarkıyı 8 gün boyunca çektik. Çok güneşliydi, çok fazla dansçı vardı ve çok zordu ama iyi bir şarkı duyduğunuzda, enerjiyi içinizden alırsınız ve onu icra etmek istersiniz.'' diye paylaştı.
''8 günlük çekimde Aditya Roy Kapoor, Kalki, Deepika ve ben çok eğlendik. Kimse bilmesin diye herkesten saklanarak bhang (kenevir) içerdik. Bu şarkıyla ilgili çok güzel anım var ve bu harika performans sayesinde o anıları yeniden yaşıyorum." Kenevir derken?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?