Bir Garip Akşam Yemeği

Katrina Kaif ve Vicky Kaushal evlendiğinden beri Virat Kohli ve Anushka Sharma ile komşular. Anushka, çifti düğünleri için tebrik ettiğinde, nihayet eve taşınacakları için herhangi bir inşaat gürültüsü olmayacağı konusunda da espri yapmıştı. Katrina ve Anushka birçok kez birbirleriyle çok iyi arkadaş olduklarını ve oldukça benzer bir espri anlayışına sahip olduklarını açıkladılar.
Grazia India ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Anushka Sharma, Vicky ve Katrina'nın kendisini ve Virat'ı evde akşam yemeğine davet ettiğini paylaştı. İlginç bir şekilde, Virat ve Anushka akşam 6'da akşam yemeği yiyor ve akşam 9'da uyuyor. Dahası, aktris sosyal olarak garip ve yüksek sesli müzik veya çok sayıda insan olan partilere katılmaktan hoşlanmıyor. Daha çok ev yapımı yemeklerden hoşlanıyor ve yakınlarıyla bağlantı kurmak ve kaliteli zaman geçirmek istiyor.
Bu yüzden Katrina, Virat ve Anushka'yı akşam yemeğine davet ettiğinde ona, "7-7:30'da yemek yiyeceğiz ama kısa sürede ayrılmamız gerekiyor.'' yanıtını aldı. Açıkçası, Anushka ve Virat oldukça disiplinli bir yaşam tarzına sahipler. Ay beni yemeğe çağıracaklar, ömür boyu yatılı kalırım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?