Bir İnsan Neden Shah Rukh Khan'a Aşık Olur Ki?

Shah Rukh Khan, hayranlarını farklı türlerden birçok filmle eğlendirdi, ancak hiçbir şey klasik aşk hikayelerinin yerini tutamaz. Dilwale Dulhania Le Jayenge, Kuch Kuch Hota Hai, Chalte Chalte ve daha pek çok film ona 'romantizmin kralı' unvanını kazandırdı.
Hikayeler, müzik veya sadece diyalog sunumu yoluyla romantizm söz konusu olduğunda SRK'nin filmleri isimlerini sonsuza kadar konuşturacak. Aşk, insanlar için her zaman çeşitli anlamlara sahip olmuştur, ancak Kral Khan, ekranda ona geri dönülmez bir şekilde aşık olmanızı sağlayacak kahraman olmaya devam etti.
Shah Rukh Khan'ın sevilecek iyi bir adam olduğunu söylediği eski bir videoyu ortaya çıkardık. Bir etkinlik sırasında bir muhabirin, "Eminim dünyadaki kadınların yüzde 50'si bunu size söylemiştir, ama her şey mümkün Shah Rukh, anlayamazsınız.'' dediği aktarıldı.
Kral Khan daha sonra, ''Oooh. Ama gerçek şu ki, anlıyorum. Öyle demiyorum ama ben anlıyorum.'' dedi. Muhabir, "Hayatımın ilk aşkısın.'' dedi. Shah Rukh, ''Ve de sonuncusu olmalıyım. Ben sevmek için iyi bir adamım. Ben terbiyeliyim, nazikim, önemsiyorum, şairim, sevgi doluyum...'' diye ekledi.
Muhabir, "Bunu daha sonra tartışabiliriz." diye yanıtladı, ardından Shah Rukh Khan ona şöyle bir yanıt verdi, "Ve ben zenginim ve ünlüyüm ve çok seksiyim, daha ne istersin?''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?