Kapoor Evinde Kavga Çıkınca Bakın Neler Oluyormuş!

Kısa bir süre önce merakla beklenen romantik komedi Tu Jhoothi Main Makkaar'da Shraddha Kapoor ile birlikte yer alan Bollywood oyuncusu Ranbir Kapoor, oyuncu eşi Alia Bhatt ile bir tartışmaya girdiğinde neler olduğunu ve bu tartışmayı nasıl çözdüklerini anlattı. Oyuncu, Kareena Kapoor'un programına çıktı ve onunla samimi bir şekilde sohbet etti. Kendisi ve Alia'nın anlaşmazlıkları nasıl çözdüğü de dahil olmak üzere pek çok şey hakkında konuştu.
Ranbir sadece bir oyuncu olarak değil, aynı zamanda bir birey olarak da uzun bir yol kat etti hayatında. Yıllar içinde onun nasıl geliştiğini gördük ve dürüst röportajları da bunun kanıtı. Şu anda hayatının en iyi dönemini yaşıyor ama iş evlilik/ilişki söz konusu olduğunda kavgalar kaçınılmaz. Barfi oyuncusu, kavgadan sonra boşluğa/araya ihtiyaç duyan biri olduğunu ortaya koydu. Ancak Alia, amacını netleştirene kadar bununla barışmaz. Alia benmiş. O problem o anda çözülmezse daha da problem haline gelir. Yapmayın yahu.
Mirchi Plus için Kareena Kapoor Khan ile yaptığı bir sohbette Ranbir Kapoor, "Eğer bir kavga çıkarsa, bir şekilde bir ara verebilirim. Alia ise tam bir avukat, bu yüzden haksızlığa uğradığını hissederse, amacını netleştirene kadar peşini bırakmaz. Ve ben egosu olmayan ve kendine saygısı olmayan (!) bir adamım. Haklı ya da haksız olsam bile özür dilemekten mutluyum. Ama ara vermek kavramını severim.'' diyor.
Her çiftin yaşadığı kavgalardan bahseden oyuncu, şunları ekledi: ''Bir çift bazen birbirini incitmek için kavga ettiğinde, sonuç için pek çok şey söylenir ve siz bunu gerçekten kastetmezsiniz. Bu sırada karşınızdaki kişi ters düşünür ve o 3-4 kelimeyi alır ve problem olur, sonra netleştirmeniz gerekir. Bu yüzden anın sıcaklığı ile her şey olabilir.''