Ajay Devgn ve Tabu'nun İkinci Filmlerinde Durum Ne?

Ajay Devgn merakla beklenen filmi Bholaa'nın vizyona girmesi için hazırlanıyor. Bir haftadan kısa bir süre içinde, 30 Mart Perşembe günü vizyona girmesi için her şey ayarlandı ve etrafında önemli bir söylenti var. Büyük bütçeli aksiyon projesi çıktıktan sonra, Neeraj Pandey'nin Auron Mein Kahan Dum Tha'sının çekimlerine devam edeceği için süperstarın arkasına yaslanıp rahatlamaya pek de vakti olmayacak. NH Studioz'dan yapımcı Shreyans Hirawat dün konu hakkında konuştu ve filmin vizyona girme süreciyle ilgili ilginç detayları da paylaştı.
Auron Mein Kahan Dum Tha'nın ilk programı Şubat 2023'te gerçekleşti. Mid-Day'deki bir habere göre, ikinci program Goregaon, Film City'de Jimmy Sheirgill ve Saiee Manjrekar ile başladı. Ajay Devgn ve kadın başrol Tabu, Nisan ayının ilk haftasından itibaren çekime katılmaya hazır.
Rapor ayrıca, ana çekimin gün ortasına kadar bitmesinin beklendiğini belirten Shreyans Hirawat'tan alıntı yapıyor. Auron Mein Kahan Dum Tha'yı Diwali civarında yayınlamayı planladıklarını da sözlerine ekledi. Başrollerini Salman Khan ve Katrina Kaif'in paylaştığı merakla beklenen Tiger 3'ün şimdiden Diwali'de gösterime girmesi planlanıyor. Auron Mein Kahan Dum Tha'nın Tiger 3 ile çatışıp çatışmadığı veya Diwali'den birkaç hafta önce mi yoksa sonra mı yayınlanacağı şimdi görülecek.
Neeraj Pandey'nin yönetmenliği Mumbai'nin yanı sıra Lucknow'da ve denizaşırı ülkelerde de çekilecek. Filmin müziklerini Oscar ödüllü müzik yönetmeni M M Keeravani üstleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?