Bugüne Kadarki En Heyecanlı Haber Olabilir!

Aditya Chopra, tüm zamanların gişe rekorları kıran filmi Pathaan için Salman Khan ve Shah Rukh Khan'ı beyaz perdede bir araya getirerek herkesi sevindirdi. Hint sineması tarihinin en büyük iki megastarının birleşmesiyle, seyirciler ekranda onların havasını ve yoldaşlığını sevip onlara bolca sevgi yağdırırken, Pathaan için kitlesel bir histeri yarattı. Bu hareket aynı zamanda iki süper casus, Pathaan olarak SRK ve Tiger olarak Salman ile artık efsanevi YRF Casus Evreninin doğuşunun sinyalini verdi, yolları kesişti ve dünyaya bu acımasız paralı askerlerin casus evreninin zaman çizelgesinde de harika arkadaşlar olduğunu gösterdi. Olabilecek en hoş tanım sanırım bu.
Ancak, arka plan hikayeleri şimdiye kadar YRF tarafından tamamen gizli tutuldu. Salman, Pathaan'da ölümcül bir göreve gittiğini ve SRK'nin yardımına ihtiyaç duyabileceğini belirtti ve artık SRK'nin Tiger 3'te insanları kararsız bırakacak devasa bir aksiyon sekansı için 7 gün boyunca çekim yapacağını doğrulayabiliriz.
Bollywood Hungama, Şubat 2023'te Shah Rukh Khan ve Salman Khan'ın Nisan 2023'teki çekim için bir araya geleceği haberini verdi. Ticaret kaynağı, ''Pathaan'ın Tiger 3'teki girişine dikkat edin! Süper casuslar, gişe rekorları kıran YRF Casus Evreni'nin bir parçası olan birbirlerinin filmlerinde kesişmeye başlarken, sinema salonlarındaki izleyicilere olağanüstü eğlence değeri sunan şaşırtmalar ve sürprizler sunuyor!" diyor.
Kaynak, "Shah Rukh, Tiger 3 için Nisan ayı sonuna kadar çekim yapacak ve çekimin Mumbai'de olması bekleniyor. Bu çekimin detayları gizli tutuluyor ama Tiger 3'te iki süper casus tekrar buluştuğunda havai fişekler bekleniyor.'' diye ekliyor.
Şimdi SRK, Nisan 2023'ün sonlarına doğru çekim yapacak. ''YRF'nin Casus Evreni filmi Tiger 3'ün bir sonraki bölümünde Pathaan ve Tiger bir araya geldiğinde heyecanlanın! Seyirciler Pathaan'da SRK ve Salman'ı birlikte gördüler ve sevdiler ve Aditya Chopra ile yönetmen Maneesh Sharma'nın Pathaan ve Tiger'ın Tiger 3'te tekrar buluşması için akıllarında ne olduğunu öğrenmekten heyecan duyacaklar! SRK, Nisan sonunda Mumbai'de Tiger 3 için 7 gün boyunca çekim yapacak ve oyuncu için adrenalin pompalayan bir çekim olacak.'' dendi.
''Bu sekansı çekmek için 7 gün ayrılmış olması, bunu izleyiciler için görsel bir zevk haline getirmek için kapsamlı planların yapıldığı anlamına geliyor. İnsanların Pathaan'da gördüklerinden sonra beklentiler çok yüksek ve yapımcılar bunun çok farkında. Bu nedenle, YRF ve Maneesh Sharma'nın Pathaan ve Tiger arasındaki bu sahneyi Hint sinemasında hatırlanacak bir sekans haline getirmek için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmayacağı kesin olarak kabul edilmelidir!''
Kaynak, ''Tiger 3'te SRK ve Salman'dan tam bir havalılık bekleyin. İzleyicilere hayatları boyunca sevgiyle besleyecekleri bir sekans sunmak için ellerinden geleni yapacaklar. YRF Casus Evreni, her filmin teatral deneyimini yalnızca birkaç adım yukarı taşıyacak. Üç süper casusun kişilikleri ve hikayelerinin farklı şekilde tasarlanması nedeniyle her film farklı duygular uyandıracak olsa da, süper casuslar birbirlerinin filmlerine geçtiğinde her seferinde havai fişekler patlayacağından emin olabilirsiniz. İşte Hint sinemasının en büyük mega yıldızları, benzersiz tarzlarında daha önce hiç görülmemiş bir aksiyon sergiliyor - destansı olacak!" diye ekliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?