Dhoom 4'te Shah Rukh Khan Rüzgrı Mı Esecek?

Shah Rukh Khan her yerde! Siddharth Anand'ın yönetmenliğini yaptığı Pathaan ile geri dönüşünü kutladığından beri manşetlere çıkma şansını hiç elden bırakmadı. Son vizyona giren filminin başarısının tadını çıkaran SRK, daha önce olduğu gibi yine dünyanın zirvesinde. Tüm bunların arasında, süperstar Dhoom 4'te oynayacağı iddiasıyla haberlerde yer alıyor. Hadi işin detayına birlikte inelim.
Deepika Padukone ve John Abraham'ın başrollerini paylaştığı Pathaan, dünya çapında 1000 crore'dan fazla ve yurt içi gişede 500 crore'u aştı. Şimdi Sid'in SRK ile yeniden bir araya geldiğine dair haberler halkı heyecanlandırdı.
Akşamdan beri sosyal medyada bir tweet dolaşıyor ve söz konusu tweet, Dhoom 4 duyurusunu yapan Siddharth Anand'a ait. 'Siddharth Anand'ın Tweet'inde "#Dhoom4 #ShahRukhKhan, Hayranlar İçin Güncelleme! Çekimler Yakında Başlıyor. En Sevdiğim Shahrukh ile Çalışmaktan Çok Heyecanlıyım. Haydi rastgele!'' dediği iddia ediliyor.
Bunun doğru olmadığını söylerken üzgünüz ama bu sahte bir Siddharth Anand hesabı. Adının yanında Mavi Tik olmasına rağmen, Tweet'teki hatalar da aynı şeyi ima ediyor. Bunun dışında söz konusu Twitter hesabı, Twitter'da sadece iki kişiyi takip ediyor ve 'Pathaan duyuru, yayın veya koleksiyon' paylaşımı yok denecek kadar az.
Daha derine indiğimizde, Siddharth Anand'ın herhangi bir sosyal medya sitesinde olmadığını keşfettik. Bu yüzden Sid'in Dhoom 4 için Shah Rukh Khan ile yeniden bir araya gelmesinin gerçeklerden uzak olduğunu düşünüyoruz. Dhoom 4 gelmesin artık bence. Yeter, işin suyu çıkmasın.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?