Drishyam 3 Hakkında Hayranlar Hazır Mı?

Drishyam 2'nin başarısının ardından izleyiciler, serinin üçüncü bölümünde yapımcıların kendileri için hazırladıklarını izlemek için sabırsızlanıyor. Ajay Devgn'in başrol oyuncusu, Mohanlal tarafından yönetilen aynı adlı Malayalam filminin resmi Hintçe versiyonu bu. Hint izleyicileri serinin ikinci bölümü için birkaç yıl beklemek zorunda kalırken, üçüncü bölüm için fazla beklemeleri gerekmeyebilir.

Drishyam film serisinin ülke çapında büyük bir hayran kitlesi var. (ben de seviyorum) Orijinal Malayalam filmi birkaç dilde yeniden çekildi, ancak en başarılı olanın Hintçe olduğu ortaya çıktı. Filmin ikinci bölümünün birkaç rekoru geçmesi fazla zaman almadı.
Drishyam 3'e geri dönersek, filmin Malayalam versiyonunun senaryosu şu anda yapım aşamasında. Film, Jeethu Joseph tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Şimdi, film serisinin üçüncü filmi en çok beklenenlerden biri olduğu için, serinin hayranlarına bir müjde var.
India Today'in bir haberine göre, Drishyam 3'ün yapımcıları Hintçe ve Malayalam versiyonunu aynı anda çekmeyi planladılar. Yapımcılar kararı, Hintli hayranların Malayalam versiyonunun yayınlanmasını beklemek zorunda kalması nedeniyle aldı. Dahası, Hintli hayranlar, birçok kişinin Malayalam versiyonunu izlemiş olabileceği için hikayede bir tazeliğe tanık olacak.
Bollywood yıldızı Ajay Devgn, gişede yaklaşık 350 Rs hasılat yapan serinin ikinci filminden kesinlikle memnun. Film, 2022'de büyük bir hit oldu ve olumlu eleştiriler aldı.
Drishyam'ın Hintçe versiyonunda Ajay Devgn dışında Tabu, Rajat Kapoor, Shriya Saran, Akshaye Khanna ve Ishita Dutta da rol alıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?