Film Rani Mukerji İçin Ne İfade Ediyor?

Oyuncu Rani Mukerji iki yıl sonra sinemalara geri döndü ve tüm hayranlarını sevindirdi. 'Mrs. Chatterjee vs. Norway' filmindeki performansı hayranlarını büyüledi. Muhteşem oyunculuğu ve parlak ekran varlığı, herkese neden Bollywood'un en iyi kadın oyuncularından biri olduğunu hatırlatıyor. Rani geçenlerde filmdeki rolünden ve filmin ona neler ifade ettiğinden bahsetti.
Bir röportajda Rani, "Film, annenin duygusu olan tek bir duyguyla yankılanıyor. Bu film, dünyadaki tüm çocuklara bir anneden daha büyük bir duygu veya ilişki olmadığını hatırlatıyor. Bir anne olarak kendimi Sagarika'nın yerine koyamadım çünkü çocuğunuzdan ayrı kalmak çok acı bir düşünce.'' diyor.
IMDb ile paylaşılan bu özel sahne arkası videosunda Rani Mukerji, ''Hayal bile edemiyorum. Hayvanların da birisi çocuklarını almaya çalışırsa annenin hemen saldıracağına dair doğal bir içgüdüleri vardır. İnsan annelerinde de durum aynıdır. Çocuğuna bir şey yapmaya kalkarsan seni esirgemezler.'' Anne her yerde anne işte.
''Annelerinize teşekkür etmeyi unutuyorsunuz. Bu filmi izledikten sonra birçok erkek ve kızın annelerine arayacağını ve onları sımsıkı kucaklayıp öpeceğini umuyorum.'' diye ekledi.
Mrs. Chatterjee vs. Norway'in yönetmenliğini Ashima Chibber üstleniyor. Rani dışında Anirban Bhattacharya, Neena Gupta ve Jim Sarbh da yer alıyor. Güzel bir filme benziyor açıkçası. Görelim bakalım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?