Gaslight Filminden İlk Poster Geldi!

Gaslight'ın yapımcıları bugün ilk posterini yayınladı. Filmin 31 Mart'tan itibaren OTT platformu Disney+ Hotstar'da özel olarak yayınlanması planlanıyor. Filmin resmi fragmanı 14 Mart 2023'te yapımcılar tarafından yayınlanacak. Yani yarını bekliyoruz.

Posterde Vikrant Massey, Chitrangada'nın yanında ve Sara Ali Khan'ın arkasında bir fener tutarken görülüyor. Sara, Instagram'da posteri paylaştı ve "Bir cinayet, birçok şüpheli, sıfır güven. #Gaslight fragmanı Yarın Çıkıyor. Gaslight 31 Mart'ta @disneyplushotstar #GaslightOnHotstar'da yayınlanıyor.'' yazdı.
Film hakkında konuşan ANI, Sara'nın "Gaslight benim için bir öğrenme fırsatı oldu, karakter ve hikaye daha önce oynadıklarımdan çok farklı. Film bana oyunculukta ufkumu genişletme ve Sara'nın farklı tonlarını hayranlarıma tanıtma fırsatı verdi. Bu ilginç bir polisiye ve seyirciyi sonuna kadar koltuklarının ucunda tutacak. Çekimler sırasında çok heyecanlı bir yolculuk oldu. Gaslight aynı zamanda Disney+ Hotstar ile ikinci işbirliğimi işaret ediyor ve izleyicilerin onu izledikten sonraki tepkilerini sabırsızlıkla bekliyorum." dediğini aktardı.
Yönetmen Pavan Kripalani, ''Gaslight yüksek oktanlı bir gerilim filmi, film sizi derinlere inmeye ve hikaye ilerledikçe yeni kıvrımlar ve dönüşler getiren bir yolculuğa atlamaya teşvik edecek. Sara Ali Khan, Vikrant Massey ve Chitrangda Singh gibi aktörlerin başrolde olduğu ve Disney+ Hotstar ile birlikte çalıştığım için, bunu izleyicilerle paylaşmaktan daha büyük heyecan duyamazdım."
Sara en son Dhanush'la birlikte rol aldığı Atrangi Re'de görüldü. Aanand L Rai'nin yönettiği film doğrudan Disney+ Hotstar'da yayınlandı. Sırada Gaslight dışında bir sürü projesi var. Ayrıca Homi Adajania'nın yönettiği Murder Mubarak ve Vicky Kaushal'la birlikte oynadığı, Laxman Utekar'ın yakında çıkacak olan adsız romantik komedi filmi var.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?