Hapisten Kaçma Sahnesi!

Salman Khan'ın popüler filmi Tiger 3, bu noktada Hint Sinemasının en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor ve yapımcı Aditya Chopra, bunu daha önce hiç olmadığı gibi bir gösteri haline getirmek için her yolu deniyor. Bir kaynak, Bollywood Hungama'ya, YRF'nin Tiger 3'te süper casusları Tiger ve Pathaan'ın yer aldığı mega bir aksiyon sekansı için çekim yapmaya hazırlandığını söyledi.

"Pathaan, Tiger ve Pathaan'ın paylaştığı bağa komik bir yaklaşım olsa da, Tiger 3 daha yoğun olacak. Tiger 3'ün olay örgüsü belirli bir yoğunluk gerektiriyor ve bu, tüm aksiyon sekanslarına yansıyacak. Tiger 3'te, iki megastar, Nisan ayında Mumbai'deki Yash Raj Studio'da 2 hafta boyunca çekilecek olan büyük bir hapisten kaçış aksiyon sahnesi için bir araya gelecek." dendi.
Genişletilmiş aksiyon sahnesinde Tiger ve Pathaan'a güçlü bir muhalefet var. "Tiger, bir karakter olarak ISI ve ISIS'i tek başına bir yolculuğa çıkardı ve bu nedenle tek başına yapamayacağı hiçbir şey yok. Ancak bu sefer, bugüne kadarki en büyük görevi için zamana karşı yarışıyor ve bir hapishanede kilitli durumda. Hint Vücut Geliştirme Efsanesi, Varinder Singh Ghuman ise dizinin kötü adamı. Pathaan, Tiger için işleri hızlandırmak için devreye giriyor. Her iki baş kahraman da Varinder Singh Ghuman ve çetesiyle bu en büyük aksiyonda savaşacak.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.