Hayret! Kangana Ranaut Deepika Padukone'u Övüyor!

Deepika Padukone geçtiğimiz günlerde prestijli Oscar 2023'te sunum yapmak için ABD'ye gitti ve aktris aynı zamanda izleyicilere 'Naatu Naatu' şarkısını da sundu. Deepika'nın RRR'nin popüler şarkısını tanıtan bir videosu sosyal medyada yerini aldı ve görünüşe göre yardımcı oyuncu Kangana Ranaut oldukça etkilenmiş. Manikarnika aktrisi geçmişte Padukone'a laflar çarpıtmış olsa da, şimdi dimdik duran ve 95. Akademi Ödülleri'nin prestijli sahnesini oldukça zarif bir şekilde idare eden aktrisi takdir etme fırsatını kaçırmadı.
Okuyucular, Kangana Ranaut'un yakın zamanda Twitter'a döndüğünü ve aynı platformda Deepika Padukone'nin "@deepikapadukone ne kadar güzel görünüyor, orada durup tüm ulusu çok kibar ve kendinden emin şekilde bir arada tutmak, imajını, itibarını o narin omuzlarda taşımak ve konuşmak kolay değil. Deepika, Hintli kadınların en iyisi olduğunun bir kanıtı olarak dimdik duruyor.'' dediğini hatırlayacaktır. Bununla birlikte, yorum birçok kişiyi şaşırttı, çünkü geçmişte Kangana, Padukone'a ve hatta Padukone'nin akıl sağlığı ve depresyon geçmişine pek çok laf etmişti.
Öte yandan Deepika Padukone, Samantha Ruth Prabhu ve Alia Bhatt gibi diğer Hintli aktrislerden de büyük sevgi aldı. Samantha, Deepika'nın göz alıcı Oscar görünümündeki bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram hikayesinde "Öldüm bittim <3<3<3<3<3" başlığını kullanırken, Alia Bhatt da kırmızı halıdan başka bir fotoğraf paylaştı ve "Bu güzellik Hindistan'ı gururlandırıyor ve nasıl da…. <3<3<3<3”. dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?