İki Filmin Başarısı Umduğu Gibi Gitmemiş

Jab We Met (2007) ilk andan itibaren büyük bir hit oldu ve ayrıca eleştirmenlerden övgü dolu eleştiriler aldı. Film ayrıca Kareena Kapoor Khan'ın en iyi performanslarından biri olarak kabul ediliyor. Ancak oyuncu, Shahid Kapoor'un da rol aldığı 2007 yapımı filmden pek umudu olmadığını itiraf etti. Bunun yerine Tashan'ın (2008) başarılı olmasını bekliyordu ama bu film gişede başarısız oldu. Her iki film için de aynı anda çekim yapıyordu.
Aktris bunu Ranbir Kapoor ile etkileşimi sırasında itiraf etti. ''Akshay (Kumar), Anil (Kapoor) ve Saif (Ali Khan) ile Tashan'daki gibi çalışıyorum. Ana rolü almış gibiydim ve bu bir Yash Raj filmiydi ve ilk defa aksiyon oynuyordum ve ne zaman Jab We Met setine gelsem 'Biliyorsun lütfen, antrenman yapmam gerekiyor çünkü aksiyon antrenmanına gidiyorum.' diyordum.''
Hesaplarının nasıl ters gittiğini belirten Kareena, "Böyle olacağını hiç düşünmemiştim, aslında tam tersi bir durum oldu, biliyorsunuz tüm bahislerimi Tashan'a yatırmıştım." diyor.
Imtiaz Ali'nin yönettiği Jab We Met, Kareena'nın kaçarken Aditya (Shahid) ile tanışan ve sonunda ona aşık olan neşeli ve ikonik karakter Geet'i oynadığını bizlere gösterdi. Öte yandan Tashan, Vijay Krishna Acharya tarafından yönetildi ve yapımcılığını Yash Raj Films üstlendi. Film, Akshay Kumar, Saif Ali Khan ve Anil Kapoor'un da rol aldığı romantik bir suç dramasıydı. Tashan izlemedim ama JWM güzeldi diye hatırlıyorum. Belki de harikaydı ama çok uzun yıllar geçti izlememin üstünden. Sizler yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.