İkili, Ranbir Kapoor'un Filminde Yer Alacak Mı?

Merakla beklenen film Tu Jhoothi Main Makkaar yarın sinemalarda vizyona girecek. Luv Ranjan'ın yönettiği film, Ranbir Kapoor'un Shraddha Kapoor ile yeni eşleşmesi, genç çekiciliği ve hit şarkıları nedeniyle film için çok fazla heyecan var. Bu arada, birkaç rapor Kartik Aaryan'ın bu romantik komedide küçük bir rolde yer aldığını iddia etti. Ancak yapımcılar bunu asla doğrulamadı.

Bollywood Hungama şimdi spekülasyonların doğru olduğunu öğrendi. Bollywood Hungama'ya bir kaynak, "Evet, Kartik Aaryan gerçekten eğlenceli ve özel bir görünüme sahip. Filmde çok önemli bir noktada yer alıyor ve rolü sinemaseverler tarafından sevilecek." dedi.
Ve hepsi bu değil. Kaynak devam etti, "Nushrratt Bharuccha, Tu Jhoothi Main Makkaar'da çok komik bir özel görünümde de görülüyor. Hem Kartik hem de Nushrratt, Luv Ranjan'ın Pyaar Ka Punchnama (2011), Pyaar Ka Punchnama 2 ( 2015) ve Sonu Ke Titu Ki Sweety (2018) filmlerinde yer aldı. Dolayısıyla, Luv onlardan Tu Jhoothi Main Makkaar için çekim yapmalarını istediğinde, bunun bir parçası olmaktan fazlasıyla mutlu oldular. Onların varlığı, filmdeki çılgınlık oranını artırıyor." 
Tu Jhoothi Main Makkaar dünya çapında 8 Mart 2023'te -bugün- sinemalarda gösterime giriyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.